Hepsiburada'dan aldığım ürünün sahte çıkması

teknoman

Kilopat
Makaleler
2
Hepsiburada üzerinden ADB global adlı satıcıdan 2 Eylül çarşamba günü JBL Tune T220 kulak içi kulaklığını büyük bir hevesle aldım. Ama ne yazık ki ürünün internetteki incelemeleri ve resimleri üzerinden yaptığım incelemeler sonucu sahte olduğunu anladım. Oysaki Hepsiburada'ya güvenerek almıştım ama demek ki bu devirde hiçbir mağazaya güven yok.

Aşağıya gerçek ürünün ve bana gelen sahte ürünün fotoğraflarını koyuyorum ki bu kulaklığı alanlar dikkatli olsun.
1599397062835.png

1599397120687.png
1599397403921.png

1599397417856.png
1599397475109.png
1599397989022.png

1599398010708.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünleri hepsiburada.com satmıyor. Senin benim gibi insanlar, ürün başına bir kaç TL vergi vererek istediğin ürünü koyabiliyorlar. Hepsiburada bunların hepsini denetleyemez. Fakat iade şartlarında bir ürünün sahte olduğunu anladığınız andan itibaren iade etme şansınız bulunuyor.

Kutunun üzerinde veya kutunun içerisinden çıkan bir belgede aztek teknoloji adına bir kağıt var mı kontrol edebilir misin ?
Yok.
Bu ürünleri hepsiburada.com satmıyor. Senin benim gibi insanlar, ürün başına bir kaç TL vergi vererek istediğin ürünü koyabiliyorlar. Hepsiburada bunların hepsini denetleyemez. Fakat iade şartlarında bir ürünün sahte olduğunu anladığınız andan itibaren iade etme şansınız bulunuyor.
İade talebi oluşturdum. Bakalım yardımcı olacaklar mı.

Eğer sahte olduğunu belirtirseniz. İade yaparlar. Bir de şikayetvar sitesine yazarsanız daha hızlı dönüş sağlayabilirler.

Kulaklıklarda bu hak yok ne yazık ki. Ürünün sahte olduğunu bildirdim ve iade talebi oluşturdum bakalım ne olacak
HepsiBurada üzerinden MH710 satın almıştım. Bu kulaklığın sol tarafından daha az ses geliyordu. Kulak-içi olmasına rağmen iade etmiştim. Ayrıca 500 lira civarıydı o zaman, bu fiyata değmeyecek tek kulaklık olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Sonrasında Apple'dan EarPods satın alıp bilgisayarım üzerinde kullanmaya başladım, MH710'dan en az 10 kat daha iyi verim aldım.

Geri
Yukarı