Hepsiburada'dan alınan ürünün 1 aydır gönderilmemesi

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Hepsiburada sitesi üzerinden bir tava sipariş ettim 29 Nisan tarihinde. Anneme anneler gününde hediye olsun diye sürpriz olsun diye. Açıklamada en geç 22 Mayıs'ta kargoda yazıyormuş okumamışım. Tamam dedim bekleyeyim. Fakat 22 Mayıs'ta kargoya verilmedi. 24 Mayıs günü aradım müşteri hizmetlerini en geç 3 iş günü içerisinde elinizde olacak şekilde kargolanacak dediler ( hem telefonda hem de site üzerinde ) fakat 3 iş günü bitmesine rağmen kargolamadılar. Bugün tekrar aradım yeniden 3 iş günü içerisinde kargolanacak dediler. Bu ürün satın alımından itibaren 1 ay geçti benim şikayet edebileceğim nereler var veya ne yapmalıyım?

1591030849746.png

İptal ya da iade işlemi başlatın.

Ürün hazırlanıyor da kaldığı için iptal edemezsiniz.
Bende Hepsiburada'dan Ryzen 5 3600X işlemci almıştım ürün yaklaşık 25 gün olmasına rağmen kargoya verilmedi kaç kere müşteri hizmetlerini aramama rağmen hep aynı cevabı aldım.
En son Şikayetvar.com'a şikayet yazınca kargoya verdiler.

Ürünü satan firma Hepsiburada'nın kendisi mi yoksa başka bir satıcı mı?
Hepsiburada üzerinden satış yapıyorum eğer ki satıcı firma HB değilse, arkadaşlar büyük ihtimalle ürünün barkodunu bastılar ve henüz ürün ellerinde olmadıklarından ya da başka sebeplerden dolayı ürünü paketlemediler.

O kargoyu bence unutun, ben zamanında yanılmıyorsam hepsiburada idi yada n11, büyük indirimlerin olduğu dönemde bir temizlik ekonomi paketi sipariş etmiştim içinde 3 AD 5 KG deterjan ve başka bir kac ürün vardı.

Üç ay boyunca gönderilmedi en son kargoyu kargo şirketi kaybetmiş denildi :) eve aldığım için cok önemsememiştim gelip gelmemesini bir elektronik parca olsaydı delirirdim herhalde.

Yani çok aciliyetli bir ürün gibi görünmüyor, bekleyebilir, her gün ısrarla arayabilir, whatsapp destekten ulaşabilir, elinizden gelen her şekilde başlarını ağrıtabilirsiniz. Zor bir dönemden geçiyoruz anlayışlı olmak da gerekiyor fakat sabrında bir sonu olabiliyor. Başka bir yerden ürünü temin edip bunu da geldiğinde ürünü hiç kabul etmeyerek iade edebilirsiniz.

Hepsiburada üzerinden satış yapıyorum eğer ki satıcı firma bir HB değilse arkadaşlar büyük ihtimalle ürünün barkodunu bastılar ve henüz ürün ellerinde olmadıklarından ya da başka sebeplerden dolayı ürünü paketlemediler.
Satıcı: Hepsiburada yazıyor.

Hepsiburada üzerinden satış yapıyorum eğer ki satıcı firma bir HB değilse arkadaşlar büyük ihtimalle ürünün barkodunu bastılar ve henüz ürün ellerinde olmadıklarından ya da başka sebeplerden dolayı ürünü paketlemediler.
Satıcı HB

Yeni konular

Geri
Yukarı