Amazon'a geri gönderilen ürünün 1 aydır iadesi gerçekleşmedi

LEFT

Hectopat
Arkadaşlar, geçen sene aldığım Solocast mikrofonum bozulduğu için için iade talebinde bulunmuştum ve Aramex evime gelip, mikrofonum alıp Amazon deposuna götürdü. Onaylanırsa değişim yapılacak dendi.
Ardından 1 ay geçti ve ses seda yok. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerine bağlanıp sipariş numaranı verirsen sana 30 saniye içerisinde iade ürününün son durumu hakkında bilgi verirler.

Kafayı yiyeceğim. 1.5 aydır beklettiler ve üstüne para iadesi yapmışlar. Üstüne basa basa, en az 10 defa mikrofonun depoya gönderilip değiştirildikten sonra sıfırının geleceğini teyit ettim. 800 TL'ye almıştım. Şimdiki fiyatının 3'te 1'i.

Şuan desteğe yazdım, ürün başka satıcılarda stokta bulunuyormuş ama satın aldığım satıcıda yokmuş. Ürünün, muadili ile değiştirilebileceğinden bahsettim ama nafile. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, amazon.com iade ve destek konusunda iyi olabilir ama amazon Türkiye için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Keşke başvurmak yerine direkt alsaydım. Başvurmak yerine direkt alsaydım 500 lira daha ucuza alacaktım. Şuan ürün 500 lira artmış. Verdikleri 800 liranın azıcık bir değeri yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı