Hepsiburada'dan Alış-Veriş Yapmak Güvenli mi?

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba herkese.:)
Bu konuyu çok merak ediyorum. Çünkü, Hepsiburada'da eskiden Dükkan açma yoktu ''D&R'' gibi kendi getirtiyordu ama şimdi dükkan açma sistemi var ve farklı farklı dükkanlar var.(n) Bu da beni şüpheye sürüklüyor.
Birde, daha önce Wolwerine: İhtiyar Logan çizgi romanını almıştım ve cildi yıpranıp, yerinden çıkmıştı.:(
2 sorum olacak:
- Alışveriş yapmayı tavsiye ediyor musunuz?
- Diyelim ki sorun çıktı, ne yapmalıyım?(y)

Hepsiburada güvenilir bir alışveriş sitesi. Bu güne kadar yaptığım alışverişlerde sorun çıkmadı. Sorularına cevap olarak eğer satıcı Hepsiburada ise tavsiye ederim. Eğer değil ise N11' den aynı ürünü bulup satıcının aldığı puanlara bakarak alışveriş gerçekleştirebilirsin. Her iki sitede de sorun çıktığı takdirde satıcı ile iletişime geçin ve ürünü geri kargolayın.

Yok hayır o anlamda demedim. Demek istediğim alacağınız ürünü eğer Hepsiburada değil farklı bir satıcı satıyorsa alacağınız ürünü N11' den arayın. Çıkan sonuçlara göre satan dükkan hakkında Hepsiburada' ya göre daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Dükkanlar hakkında orada memnuniyet % olarak var.@CYP

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı