Hepsiburada'dan GTX 1660 Ti alınır mı?

ermiseren

Hectopat
Bu kartı almayı düşünüyorum ama satıcı güvenilir mi?
Biraz ucuz geldi piyasaya göre :) şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kartı almayı düşünüyorum ama satıcı güvenilir mi?
Biraz ucuz geldi piyasaya göre :) şimdiden teşekkürler.

1660 Ti için o para verilmez bence kendi içinde en ucuzu o olabilir ama yine de genel olarak 2800 TL yüksek bir bedel.

Satıcının üzerine tıklayıp diğer sattığı ürünlerdeki yorumlara bakabilirsin. Ben baktım sorunsuz gibi duruyor.
Çok teşekkür ederim.
1660 Ti için o para verilmez bence kendi içinde en ucuzu o olabilir ama yine de genel olarak 2800 TL yüksek bir bedel.
Siteyle veya satıcıyla ilgili bir problem yok da @EjderLefLef 'e katılıyorum bu konuda. Ben olsam 2500TL'ye Sapphire Pulse 5600xt alırdım. %15-20 arası daha fazla performans veriyor.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Amd kartların sıkıntılı olduğunu duydum özellikle sıcaklık ve driver konusunda bundan dolayı korkularım var.İkinci olarak da 3d max kullanıyorum genelde işlemci yük altında olsa da ekran kartıda
nvdia daha uyumlu diye biliyorum. Tabi ki tekrar görüşünüzü almak isterim.

Çok teşekkür ederim.

Amd kartların sıkıntılı olduğunu duydum özellikle sıcaklık ve driver konusunda bundan dolayı korkularım var.İkinci olarak da 3d max kullanıyorum genelde işlemci yük altında olsa da ekran kartıda
nvdia daha uyumlu diye biliyorum. Tabi ki tekrar görüşünüzü almak isterim.
Evet maalesef AMD kartlar bu dönemde sıkıntılı. Neredeyse kullanıcıların yarısı sorun yaşıyor. Hepsiburada/n11/gittigidiyor fark etmez. Ürün resmi firma garantili olsun yeter.

Çok teşekkür ederim.

AMD kartların sıkıntılı olduğunu duydum özellikle sıcaklık ve Driver konusunda bundan dolayı korkularım var. İkinci olarak da 3D Max kullanıyorum genelde işlemci yük altında olsa da ekran kartı da.
NVIDIA daha uyumlu diye biliyorum. Tabi ki tekrar görüşünüzü almak isterim.

Isınma sorunu model ile ilgili bir durum nasıl ki ASUS TUF kartlar ısınıyor diye kimse NVIDIA ısınıyor demiyorsa model olarak kötü soğutmaya sahip kartlarında faturasını AMD kesmek doğru değil. Sürücü sorunları eskisine nazaran bayağı azalmış gözüküyor ama tam olarak bitti demek için biraz erken.

Isınma sorunu model ile ilgili bir durum nasıl ki ASUS TUF kartlar ısınıyor diye kimse NVIDIA ısınıyor demiyorsa model olarak kötü soğutmaya sahip kartlarında faturasını AMD kesmek doğru değil. Sürücü sorunları eskisine nazaran bayağı azalmış gözüküyor ama tam olarak bitti demek için biraz erken.
TUF Serisi ısınıyor. Mech ve Armor serisi ısınıyor. AMD Çipsetlerde besleme sorunu oluyor, reballing işlemi gerekiyor, kart görüntü vermiyor, mavi ekran veriyor. Bir ton hata var. AMD kaynaklı da var soğutma kaynaklı da var.

TUF serisi ısınıyor. Mech ve Armor serisi ısınıyor. AMD çipsetlerde besleme sorunu oluyor, reballing işlemi gerekiyor, kart görüntü vermiyor, mavi ekran veriyor. Bir ton hata var. AMD kaynaklı da var soğutma kaynaklı da var.

Hangi kartları kullandınız ve bu sonuca vardınız bilmiyorum ama ben 6 ay Sapphire RX590 Nitro+ SE kullandım kart 70 dereceyi geçti geçmedi. Hiçbir sorunda yaşamadım şimdi 2 aydır Sapphire 5700 XT Nitro+ SE kullanıyorum bırakın oyunu GPU testinde bile 70 dereceyi geçmedi. Yani şimdi bunda bir tezatlık yok mu? Söylediğiniz sorunları da şimdiye kadar her iki kartta da yaşamadım. Burada şuna iyi bakmak lazım bu kartlar NVIDIA'lara göre daha fazla güç çeken kartlar dolayısıyla kötü PSU ile voltajdan kaynaklı birçok sorun çıkabiliyor herkesin ki bundan dır demiyorum ama bu da göz ardı edilmeyecek kadar fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı