Hepsiburada'dan laptop almak

Çok fazla bir fark yok ama 2060 bariz daha iyi bir kart. RTX teknolojisi başı çekiyor. Normal bir kullanıcıysan 1660 Ti senin işini fazla fazla görür.

RTX manyağı bir insan değilim en az 4 sene boyunca çıkacak oyunları orta-düşük de olsa akıcı bir şekilde oynamak istiyorum 4 sene idare eder mi beni?

i36098P 1050 Ti 8 GB RAM'li sistemim var Sea of Thieves'i bile bir şekilde oynuyordum temiz kullanırım umarım 4 5 sene idare eder beni.
Linkteki bilgisayar kesinlikle idare eder fakat kesinlikle bunu al demem. Çünkü laptop piyasası uçtu gitti. Bu fiyata daha iyi bir makine vardır belki. Araştır. Kesinlikle bulursun bir şeyler. Amazon.com.tr'ye de bak.

Linkteki bilgisayar kesinlikle idare eder fakat kesinlikle bunu al demem. Çünkü laptop piyasası uçtu gitti. Bu fiyata daha iyi bir makine vardır belki. Araştır. Kesinlikle bulursun bir şeyler. Amazon.com.tr'ye de bak.

Daha önce internetten elektronik alışveriş tecrübem yok ailemin de yok. Amazon daha güvenilir olsa da kendileri buna olumlu bakmıyor ben de zorlamadım. Ama ileride teknolojik alet alırsam kesinlikle Amazon'dan alacağım Prime üyesi olanlara sanırım ekstra indirim de var orada.

Daha önce internetten elektronik alışveriş tecrübem yok ailemin de yok. Amazon daha güvenilir olsa da kendileri buna olumlu bakmıyor ben de zorlamadım. Ama ileride teknolojik alet alırsam kesinlikle Amazon'dan alacağım Prime üyesi olanlara sanırım ekstra indirim de var orada.
İndirimli ürünler günlük değişiyor ama pek dişe dokunur bir şeyler yok. Kısacası denk getirmen lazım ama Türkiye'deki en iyi satıcı olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca site ve satıcı güvenilir olduktan sonra internetten alışverişte hiçbir sıkıntı olmaz. Şimdiye kadar internetten değer olarak tahmini 15 bin liradan fazla ve toplamda 100 parçadan fazla ürün almışımdır. Hiçbir problem yaşamadım.

İndirimli ürünler günlük değişiyor ama pek dişe dokunur bir şeyler yok. Kısacası denk getirmen lazım ama Türkiye'deki en iyi satıcı olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca site ve satıcı güvenilir olduktan sonra internetten alışverişte hiçbir sıkıntı olmaz. Şimdiye kadar internetten değer olarak tahmini 15 bin liradan fazla ve toplamda 100 parçadan fazla ürün almışımdır. Hiçbir problem ya.

Değerli yorumların için teşekkür ederim. Problem olmazsa bir soru daha sormak isterim sipariş edeceğim ürünün ekran olarak 15.6" FHD (1920X1080) IPS 300nits anti-glare, 144Hz, 100% srgb, Dolby vision olduğu gözüküyor bunun geldiğinde doğru olup olmadığını test edebileceğim bir uygulama var mı? Lenovo'nun kendi yazılımı varmış orada yazar mı?

Değerli yorumların için teşekkür ederim. Problem olmazsa bir soru daha sormak isterim sipariş edeceğim ürünün ekran olarak 15.6" FHD (1920X1080) IPS 300nits anti-glare, 144Hz, 100% srgb, Dolby vision olduğu gözüküyor bunun geldiğinde doğru olup olmadığını test edebileceğim bir uygulama var mı? Lenovo'nun kendi yazılımı varmış orada yazar mı?
Normalde laptop kutusunun üstünde yazar özelliklerinin tamamı ama aksi bir durumda seri numarasıyla arama yapılıp tam özelliklere ulaşılabilir. Ayrıca bu kadar pahalı bir şeyi araştırmadan almayın.

Geri
Yukarı