Hepsiburada'dan laptop almak

aaa3000

Femtopat
Daha fazla  
Daha önce internetten elektronik alet satın almadım, geldikten sonra neleri test edebilirim? Problemle karşılaştığımda iade etmek istesem iade süreci çok mu sancılı olur? Bilgili kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Yaklaşık 2 yıl önce almıştım sıkıntısız geldi hiçbir sıkıntı çıkmamıştı ama sizde sıkıntı çıkabilir iade etmek için üye olmanız lazım yoksa çok sancılı bir şüreç geçiyor.

Yaklaşık 2 yıl önce almıştım sıkıntısız geldi hiçbir sıkıntı çıkmamıştı ama sizde sıkıntı çıkabilir iade etmek için üye olmanız lazım yoksa çok sancılı bir şüreç geçiyor.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...nabilir-bilgisayar-81y600fmtx-p-HBV000011D4J9 almayı düşündüğüm bilgisayar bu daha önce alan yorum yapan yok satıcıyı da tanımıyorum o yüzden pek emin olamadım sizce bunu almak yerine 13.3e satıcının Hepsiburada olduğu 1660 Ti'lı versiyonunu mu alsam?

Trendyol'dan Excalibur almıştım ve 3 gün sonra bozuldu bende iade ettim bir problem çıkarmadılar. Sonra Hepsiburada'dan MSI Alpha 15 aldım 2 aydır kullanıyorum şu an şimdilik bir problem yok çok şükür.

Geri
Yukarı