Hepsiburada'dan neden laptop alınmaz?

Bu gidişle sonsuza kadar laptop alamaycağım. :/

Hocam Amazon'dan alın hemen hemen aynı fiyat.
Haksız mıyım bilmiyorum düşünsenize ülkenin ekonomik durumu belli. Çok çalışmadan güzel bir laptop almak imkansız. Çalıştın, didindin o kadar para ödediğin ürün sana paketi açılmış halde geliyor. Halbuki bu parayı sen 0, jelatinini açmak için aldın. Birinin vazgeçtim beğenmedim deyip gönderdiği ürünü sana 0 gibi veriyorlar. Kabul edilemez bana göre. Geçenlerde bir konu açılmıştı iade konusuna bir kural getirilmeli diye katılıyorum. Buna bir çözüm bulmak gerek.
Hocam anlaşmalarına göre iade edilen tüm laptoplar üreticiye geri gönderiliyor, interneten bakabilirsiniz.

Hocam peki Amazon dışında hangi sitelerden alabiliriz laptop? Mesela 13K bütçede 3060 Omen var ve sadece Hepsiburada'da. Amazon'da aynı bütçede 1660 Ti bulabiliyoruz sadece. 3060 Omen'den vazgeçilmeli mi? Bu sorun olur mu?

Sonuna kadar haklısınız hocam. Hepsiburada'dan alınabilecek şeyler kısıtlı bana göre. Üst segment teknolojik ürünler için uygun bir yer değil Hepsiburada.
Keşke yüksek fiyatlı bir ses sistemi almadan önce görseymişim bu mesajınızı. Bende temmuz ayında hepsiburada'nın müşteri memnuniyetini hiçe saymasını yaşadım.
Hem hepsiburada hem de bankamın kampanyalarından faydalanarak bin ₺ lik bir indirim yakaladım. Ürün elime hasarlı geldi. Değişim istememe rağmen para iadesi yaptılar. Daha sonra aynı satıcının farklı online satış sitesinde teşhir ürünü olarak sattığını gördüm. Şu an bin ₺ fazla verip p ürünü alamıyorum ve hepsiburada'nın verdiği tek cevap yapacak bir şeyimiz yok. Daha satıcısına söz geçirmiyor bir daha hepsiburada mı? ASLA!

Keşke yüksek fiyatlı bir ses sistemi almadan önce görseymişim bu mesajınızı. Bende temmuz ayında hepsiburada'nın müşteri memnuniyetini hiçe saymasını yaşadım.
Hem hepsiburada hem de bankamın kampanyalarından faydalanarak bin ₺ lik bir indirim yakaladım. Ürün elime hasarlı geldi. Değişim istememe rağmen para iadesi yaptılar. Daha sonra aynı satıcının farklı online satış sitesinde teşhir ürünü olarak sattığını gördüm. Şu an bin ₺ fazla verip p ürünü alamıyorum ve hepsiburada'nın verdiği tek cevap yapacak bir şeyimiz yok. Daha satıcısına söz geçirmiyor bir daha hepsiburada mı? ASLA!
Hocam geçmiş olsun. Peki sırf bu yüzden 3060 tan vazgeçmeli miyim? Hepsiburada 3060 yerine Amazondan 1660Ti alınır mı?

Hocam geçmiş olsun. Peki sırf bu yüzden 3060 tan vazgeçmeli miyim? Hepsiburada 3060 yerine Amazondan 1660Ti alınır mı?
Teşekkürler, ben hepsiburada'dan 11 yıldır alışveriş yaparım, bir olay için gemileri yakmış oluyor gibiyim ancak mağdur oldum mu oldum. Geçen sene x570 aorus master anakart aldım, her şey yolunda gitti. Hep aynı şey olacak diye bir şey yok elbette. Ancak amazon'da her şey yolunda gidiyor. Bunu göz önünde bulundurabilirsiniz.
Teknolojik açıdan bakarsak elbette 3060 kaçırılmamalı 😃

Hepsiburada'ya çok da yüklenmeyelim derim. En iyisi Amazon ikinci Hepsiburada derim güven olarak. 3060 alın hocam o kadar da değil.

Ben de haftaya 12000TL ödeyerk laptop alacağım. Satıcının puan 10 ki teknoloji şirketi. Geldiği zaman kameralı bir şekilde ürünü açacağım. Umarım mağduriyet yaşamam. Bundan önce 2 3 defa yaşadım fakat paramı iade ettiler. Bu konuda hepsiburada çok da kötü sayılmaz. Satıcı da önemli faktör.
Laptop aracı yani satıcı firma GTI Bilişim. Şikayetvar da çözülmüş şikayetleri gördüm. Daha önce alım yapan var mı bu firmadan?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı