Hepsiburada'nın eskisi kadar iyi olmaması

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba. Son zamanlarda Hepsiburada.com üzerinden pek alışveriş yapmıyordum. Ancak bilgisayar toplayınca, 1-2 parça da oradan sipariş verdim. Fark ettim ki, hizmet kalitesi düşmüş. Siz ne düşünüyorsunuz acaba?
Geçenlerde iade yolladığım anakart, 17/07'de Hepsiburada'ya ulaştı. Hem de günün yarısında. Neyse, bugün 19'u ve saat 21: 30, hala onaylanmadı. Sabah MH'yi aradığımda, bugün dönülmezse size, yarın tekrar arayın dedi. Yarın da arayacağım, cumartesi falan diye Pazartesiye kalacak. Şu bu derken Çarşambaya kadar paramı alamayacağım.
Dün akşam yeni anakart satın aldım, bu sabah onaylandı vs. ancak kargolanmadı (Umarım kargolanmıştır da sisteme geçirmemişlerdir. Her şey hazır, anakart bekliyorum. )
Onun dışında, Sürat denen rezil şirketle çalışıyorlarmış artık. Çok büyük talihsizlik. İlk aldığım anakart kutusu ezik ve biraz ıslak halde geldi. Ve geç geldi (1 gün ellerinde tuttular), hatta gittim şubelerine kadar, dağıtımdaki elemana söylediler, o bıraktı eve, yoksa kargoyu 2 gün ellerinde tutacaklardı.
SSD aldım, o da dün ellerine ulaştı ilçemizdeki şubelerinin (İstanbul'da falan yaşamıyorum, nufüs 150.000 bile değil. Kesin yetişemiyorlardır. ). Dün yollamadılar, bugün de gelmedi, yarın da gelmezse geri Hepsiburada'ya mı yollayacaklar acaba, çok merak ediyorum. Aradığınızda telefonu açan da yok işin kötüsü. Ve şubeleri aşırı rezil, hizmetleri gibi. Ancak Yurtiçi kargoyla keşke değiştirmeselerdi, Yurtiçi kargodan çok memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben direkt Hepsiburada'dan Aerocool VX 500W power almıştım, 400W göndermişlerdi çok uğraşmıştım. Lanet etmiştim bir daha kullanmayacağım Hepsiburada'yı diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'dan Alışveriş yapıyorum. Kargoları hızlı geliyor. Daha geçen hafta alışveriş yaptım. Dünde Nethouse adlı satıcıdan SteelSeries Mouse aldım. Hemen elime ulaştı.

İstediğim bir klavyeyi çok ucuz bir fiyata buldum Hepsiburada'dan. Üstelik 1 günde geldi. Ben memnunum şu anlık ancak satıcı Hepsiburadaydı o yüzden bu kadar ucuz ve hızlı ulaştı diye tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı