HepsiJet İstanbul dışında nasıl?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, dün telefon almıştım ancak HepsiJet'e verilmiş. Hatay'a gelecek kargo. Genel olarak nasıllar? Bir de kuryeleri HepsiJet çalışanı mı, yoksa Uber gibi herkes kurye olabiliyor mu?

Merhabalar, dün telefon almıştım ancak HepsiJet'e verilmiş. Hatay'a gelecek kargo. Genel olarak nasıllar? Bir de kuryeleri HepsiJet çalışanı mı, yoksa Uber gibi herkes kurye olabiliyor mu?

Hocam Balıkesir'de yaşıyorum. Şu ana kadar 3-4 tane HepsiJet tarafından kargo aldım.
hiçbirinde sıkıntı yoktu.
Evde olmayınca bizi arıyorlar ya da bizim ziller bozuk olduğunda (Apartmana giriş kapısınız oradaki ziller) arıyorlar.
Ben şu ana kadar hiç sıkıntı görmedim.

Kendi sitelerinde yaşadığım şehir gözükmese de HepsiJet kuryeleri getiriyor(kıyafetleri vs.). Çok hızlı geldiği de oldu çok yavaş da geldi neye göre bilmiyorum ama sağlam geliyor.

Ankara Etimesgut'ta oturuyorum. Benim bulunduğum bölge için açık ara en iyi kargo diyebilirim. Sanırım taşıyıcılar bireysel oldukları için bölgesine göre çok değişkenlik gösteriyor.

İzmir ve Bursa'da gayet iyi ama diğer şehirleri bilmiyorum. ( 5 saat içinde getirebiliyorlar.)

Hepsijet ile anakart ve iki adet klavye almıştım. Siparişi verdikten 1 gün sonra elime ulaştı.
Hatta 1 günde değil. Saat 16:00'da sipariş etmiştim. Ertesi gün 11:00'da elimdeydi. İstanbul, Maltepe.

Yeni konular

Geri
Yukarı