Her akşam aile içi kavga

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Her akşam aile içi kavga?
Her akşam değil fakat 7 günün en az 4 günü tartışma oluyor, artık kafam almıyor sanki beynimdeki çıkıntılardan böyle nefret suları kafatasımı zedeliyor gibi artık tartıştıkları zaman kulaklarımı falan kapatıyorum, ne kadar etik bilmiyorum fakat tekme tokat diye adlandırdığımız şekilde girişesim geliyor keşke param olsa da bu evde yaşamak zorunda kalmasam diye hayal kuruyorum.

Küçüklüğümden beri bu durum var artık canıma tak etti.

Hocam profil yaşınız doğru ise zannedersem 11. sınıfsınız. Belki verebileceğim tavsiye 12. sınıfa iyi hazırlanıp bir bölüm kazanmanız ve ayrılmanız. Diğer türlüsü pek mümkün olmayacaktır, çünkü arabuluculuk yapmaya çalışsanız ( orta yol ) pek anlaşılacağını zannetmiyorum. Fakat farklı senaryolarda var ama bunun kadar yorucu olacaktır emin olun.

Hocam profil yaşınız doğru ise zannedersem 11. sınıfsınız. Belki verebileceğim tavsiye 12. sınıfa iyi hazırlanıp bir bölüm kazanmanız ve ayrılmanız. Diğer türlüsü pek mümkün olmayacaktır, çünkü arabuluculuk yapmaya çalışsanız ( orta yol ) pek anlaşılacağını zannetmiyorum. Fakat farklı senaryolarda var ama bunun kadar yorucu olacaktır emin olun.
Beni 9. sınıftan okuldan aldılar :/

Yeni konular

Geri
Yukarı