Aile ile durmadan kavga etmek

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar her gün ayrı ailemle kavga oluyor yaşım 16 gerçekten çok yıpratıyorlar her olayda beni haksız görüyorlar kardeşimi benden daha fazla seviyorlar gibi hep beni suçlu buluyorlar.

Sabret vakti geldiğinde kurtulur kendi evine taşınırsın küçük kardeş hep en fazla sevilen taraftır.

Diyorum ki Ali telefonumu kurca kurca dediğim anda yine konuyu tekrarlıyorsun diyorlar.

Kardeşimin ismi Ali ve hep onu övüp duruyorlar o hep sana yardım edecek kişi o seni sevmez diyorlar ben onu sevmezsem ne olacak bu açıdan bakmak yerine onu bana karşı laflıyorlar.

Sabret vakti geldiğinde kurtulur kendi evine taşınırsın küçük kardeş hep en fazla sevilen taraftır.

Geliyor odama beni haksız buldurtmaya çalışıyorlar falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar her gün ayrı ailemle kavga oluyor yaşım 16 gerçekten çok yıpratıyorlar her olayda beni haksız görüyorlar kardeşimi benden daha fazla seviyorlar gibi hep beni suçlu buluyorlar.
Hocam bence bu konuyu onlarla bir tartışmaya çalışın, baktınız anlamıyorlar yapacak bir şey yok büyüyüp bir yurda ya da başka bir eve taşınana kadar sabretmek zorundasınız.

Geri
Yukarı