Her antrenman günü probis yemek

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Probisi protein kaynağı olarak kullanıp haftada 3 4 kez yiyorum. Spora evden yarım saatten fazla yürüme mesafem var yürüyerek gidip geliyorum. Probis yemem çok yağlandırır mı? Şu an bulk yapıyorum fakat definasyonda yemeyi bıraksamda protein kaynağım olduğu için bıraksam mı emin değilim. Probis yerine ne alınabilir kolay yoldan marketten vs.

Probisi protein kaynağı olarak kullanıp haftada 3 4 kez yiyorum. Spora evden yarım saatten fazla yürüme mesafem var yürüyerek gidip geliyorum. Probis yemem çok yağlandırır mı? Şu an bulk yapıyorum fakat definasyonda yemeyi bıraksamda protein kaynağım olduğu için bıraksam mı emin değilim. Probis yerine ne alınabilir kolay yoldan marketten vs.
Yağlandırır hocam. Onun içindeki protein değeri için o kadar şeker almaya değmez. Definasyona girince mental olarak da çok zorlanırsınız. Probis yerine en azından şekerli yemek yerine GONG var pirinç patlağı. Belki o olabilir fakat onu da sürekli yemek iyi değil.

Hocam şekersiz protein barları var belki görmüşsünüzdür.

Protein bar ve hindi füme de tüketiyorum her antrenman günü.

Yağlandırır hocam. Onun içindeki protein değeri için o kadar şeker almaya değmez. Definasyona girince mental olarak da çok zorlanırsınız. Probis yerine en azından şekerli yemek yerine gong var pirinç patlağı. Belki o olabilir fakat onu da sürekli yemek iyi değil.

Prinç patlağı karbonhidrat için tüketebilirimde protein olarak yemek mantıklı mıdır hocam.

Probis yerine hindi füme alsana?

Alıyorum.

Probisten protein alacağına hiç alma daha iyi.

Hocam malum ekonomi ve protein açığı olunca olay mecburen alıyorum diyebilirim. Anca onun yerine 2 paket hindi füme tüketebilirim oda ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum.

Prinç patlağı karbonhidrat için tüketebilirimde protein olarak yemek mantıklı mıdır hocam.
Probis ile protein almak daha kötü emin olun. Antrenman öncesi bir şeyler yemekse amacınız karbonhidrat daha mantıklı olacaktır.

Genel olaraksa sırf protein için probis yemek pek mantıklı değil.

Egzersizden sonra vücuttaki su azalır. Şekerli tüketilmemesi gerekiyor fakat tuzlu ürün tüketebilirsiniz. Bir yerde okumuştum tuz sporda önemli diye su tutuculuk özelliği varmış. Aşırı tuz tüketiminden kaçının ama.

Hocam malum ekonomi ve protein açığı olunca olay mecburen alıyorum diyebilirim. Anca onun yerine 2 paket hindi füme tüketebilirim oda ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum.
Probis sağlıklı mı sence? Onun yerine hiçbir şey yeme çok daha iyi olur senin açından. Ondan protein alacağım diye daha çok saçma sapan şeyler sokacaksın vücuduna. Millet bitkisel protein sayılmalı mı sayılmamalı mı diye tartışıyor sen burada bisküvi yemeye çalışıyorsun. Bırak onun parası cebinde kalsın.

Geri
Yukarı