Her Bütçeye Kulaklık Önerisi

Önerin için teşekkürler. Ama bu markalarla aramız hiç iyi değil. Alınası bir marka değil.

Ne kadar nazik kullanırsanız kullanın olmuyor. Kendi kendine bozuluyor. Tecrübeyle sabittir (y)

Öneriniz için yine de teşekkürler :)

Emeğine sağlık, faydalı bir konu olmuş :) Öncelikle Philips SHM1900 modelini kimseye önermiyorum. 8 9 sene önce kullandığım ve o zamanlar yanlış hatırlamıyorsam 20TL'ye satılan kulaklığa 50-60TL vermeyin. Kablosu çok ince, emaneten yapılmış sanki. Suni derisi çok kalitesiz 2 haftasında soyulmaya başladı zaten :) Sonuç olarak 6 ayı görmeden garantiye gönderdim ve zamanının kronik problemi "kullanıcı hatası" olarak geri döndü bana. Şuan marka Türkiye'de nasıl hizmet veriyor bilmiyorum ama o fiyat aralığında Sharkoon Rush ER1 önerisinde bulunabilirim.

100-200TL arasına ek olarak, Thunder X3 TH40 7.1 veya Tt eSPORTS Shock gibi modellere de bakılabilir.

Son düzenleme:
Bence 100-200 Sharkoon RUSH ER 2 ve Gamecom 388. 200-300 Asus Cerberus V2 olmalıydı.
Gamecom 388 konusunda katılıyorum ancak diğerlerinde değil. Belki Cerberus V2 olabilir ancak ilk Cerberus 150 TL gibi fiyatlara satılıyorken V2 için ekstradan para vermek çok mantıksız.

@theori Gamepower markası direkt kötü bir marka. Everest ne ise onlarda o.

100-200 TL bandına Asus Cerberus yazılabilir. Eski bir model olsa da fiyatına göre çok iyi. 300 TL iken bile alınır diyen insan çok vardı. :)

Kingston HyperX Cloud Stringer yada SteelSeries Arctis 3 almayi düşünüyorum. Anakartım Realtek ALC888S Ses yongasına sahiptir. Almayı düşündüğüm kulaklıklarda ses kartı olmadığından dolayı alacağım seste bir sorun olur mu ? Eski bir anakartta kullanacağım. Ama Realtek sitesinde yazdiğina göre ses yongası 7.1 ses teknolojisini destekliyor.

Geri
Yukarı