Her Bütçeye Kulaklık Önerisi

Daha fazla  
Öncelikle aradığım kulaklıktan bahsetmem gerekirse uzun kullanımda baş ağrıtmayacak. FPS oyunlarında, özellikle CS:GO'da iyi performans verebilecek. Hafif olacak veya bantlı kulaklık olacak. Karşıma çıkan ve önerilen birkaç tane F/P kralı olduğunu düşündüğüm kulaklık;

Giriş Seviyesi:
Cooler Master CH321
ASUS TUF H7 CORE

Orta Seviye:
Razer Blackshark V2X
Cooler Master MH752 7.1
Asus Tuf Gaming H7 7.1
Hyperx Cloud Stringer Core 7.1 Wireless

Üst Segment:
Razer Blackshark V2 SE
Corsair Void RGB Elite 7.1 Wireless Premium

Yarın siparişi geçeceğim. Rahat kulaklık ihtiyacımın olduğuyla alakalı bir konu açmıştım. Fakat çok fazla kötü yorum alan kulaklıkla karşılaştım. Bu bulduklarımın segmentine göre şu anki fiyatlarında F/P kralları olduğunu düşünüyorum. Ayrıca yarın Razer BlackShark V2 Special Edition sipariş etmeyi düşünüyorum. Normalinden farkı ekstra ses engelleme özelliği varmış. CH321 fiyatı düştü ve performansı iyi ama CS:GO'da tatmin edeceğinden şüpheli olduğum için ve giriş seviyesinden gına geldiğinden üst veya orta segmentte tercih etmek istiyorum. Hangi seviyede hangi kulaklık alınır sizce? Önceliğim günlük +8 saat kullanımda bile rahatsız etmemesi gerekiyor. CS:GO FACEIT 10. seviyeyi geçtim farkı hissedeceğimi düşünüyorum :) Üst veya orta segment tercih etmek zorunda hissediyorum. Ama fiyatı arttırdıkça ekonomik olarak zorlanacağım. Üst segment ile çok ahım şahım fark yoksa orta veya giriş seviyesi önerilerine de açığım. Bu arada Wireless olmasından çok rahat olmasını önemsiyorum. Wireless'leri koymamın sebebi verdiğim paraya daha çok değebilecek olmalarındandır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cuma akşamı 750 TL'ye Razer Blackshark V2X siparişi verdim. Kullananlar genel olarak bu bütçede için iyi olduğunu belirtmiş aynı şekil de bende öyle düşünüyorum. Merak eden arkadaşlar olursa gelince sorularını yanıtlayabilirim.

Corsair Void RGB Elite 7.1 Wireless Premium almayı düşünüyorum HyperX Cloud 2 kablolu versiyondan geçeceğim memnun kalır mıyım? Kötü yorum yapanda var iyi yorum yapanda var arada kaldım.

Çok kısa bir yazı olmuş. Devamı gelmeli. Her özelliğini, kullanıcı yorumları, ne kadar popüler falan diye.
Hocam G933, Hyperx Cloud Flight wireless, Razer kraken, Gamepower medusa gibi kulaklıklar kullandım veya deneme imkanım oldu. Yani genel olarak farklı tür denedim ve hiçbirini de öneri listesinde paylaşmam. Kullanıcı yorumlarına dayanarak oluşturduğum bir konudur :) bu arada kimse önermeye yanaşmıyor sanırsam liste fazla pürüzsüz oldu :) Kullandığım kulaklıkları üstteki önerilenlerle kıyas yapmamı isterseniz gaming kulaklık katagorisinde Hyperx genel olarak uzun süreli kullanımda kral sayılabilir, ve başarısız bir ürünü neredeyse yok gibi. Razer kraken uzun süreli kullanımda baş ağrısı yapıyordu, performansı orta segmentte olması gerektiği gibiydi. Fakat blackshark v2 modelleri amdnin ryzende yaptığı etki gibi oldu, hasta bir markanın şaheser üretmesi gibi bir etki. G933'den bahsetmem gerekirse o düşük performansta o kulak ağrısı kesinlikle çekilmezdi, ayrıca üstten de çok fazla baskı da yapıyordu. Gamepower medusa çok iyi ve hafifti fakat kullanılan deri parçalar çok kalitesizdi. Fiyatına göre çok memnun etti beni o zamanlar fakat biraz fazla param olsa kesinlikle almam. Üstteki kulaklıklar için de daha çok tecrübesi olmuş ve birkaç tanesini deneyimlemiş birilerinin yorumlaması için yorumlara dayalı detay vermemeye çalıştım :) Gaming kulaklık alacaklara da ağırlığına ve şekline bakmalarını öneririm. Oyun için hem ağır hem konforsuz bir kulaklık kesinlikle alınmaz.(G933 deneyimi)

Bunun Bluetooth mouse versiyonunu da bekliyorum hocam. Teşekkürler. :)
Hocam farem bozulduğunda sizin için o zamanın fiyatlarında araştırmamı yapıp benzer bir konu açacağım :) En son araştırıp viper mini almıştım 160₺ gibi bir fiyata. Hem kalitesinden hem performansından o kadar memnun kalmıştım ki ürünün alakası olmasa bile çalıştığım mağazada satış yapma önerisinde bulunmuştum :) Güvenilir bir ürün listesinin oluşturulabilmesi için reklam amacı gütmemesi lazım. Araştırmam bir nebze yardımcı olduysa ne mutlu bana.

Son düzenleme:
Hocam G933, HyperX Cloud Flight Wireless, Razer Kraken, Gamepower Medusa gibi kulaklıklar kullandım veya deneme imkanım oldu. Yani genel olarak farklı tür denedim ve hiçbirini de öneri listesinde paylaşmam. Kullanıcı yorumlarına dayanarak oluşturduğum bir konudur :) bu arada kimse önermeye yanaşmıyor sanırsam liste fazla pürüzsüz oldu :) kullandığım kulaklıkları üstteki önerilenlerle kıyas yapmamı isterseniz Gaming kulaklık kategorisinde HyperX genel olarak uzun süreli kullanımda kral sayılabilir, ve başarısız bir ürünü neredeyse yok gibi. Razer Kraken uzun süreli kullanımda baş ağrısı yapıyordu, performansı orta segmentte olması gerektiği gibiydi. Fakat BlackShark V2 modelleri AMD'nin Ryzen'de yaptığı etki gibi oldu, hasta bir markanın şaheser üretmesi gibi bir etki. G933'ten bahsetmem gerekirse o düşük performansta o kulak ağrısı kesinlikle çekilmezdi, ayrıca üstten de çok fazla baskı da yapıyordu. Gamepower Medusa çok iyi ve hafifti fakat kullanılan deri parçalar çok kalitesizdi. Fiyatına göre çok memnun etti beni o zamanlar fakat biraz fazla param olsa kesinlikle almam. Üstteki kulaklıklar için de daha çok tecrübesi olmuş ve birkaç tanesini deneyimlemiş birilerinin yorumlaması için yorumlara dayalı detay vermemeye çalıştım :) Gaming kulaklık alacaklara da ağırlığına ve şekline bakmalarını öneririm. Oyun için hem ağır hem konforsuz bir kulaklık kesinlikle alınmaz.(G933 deneyimi)

Hocam farem bozulduğunda sizin için o zamanın fiyatlarında araştırmamı yapıp benzer bir konu açacağım :) en son araştırıp Viper Mini almıştım 160₺ gibi bir fiyata. Hem kalitesinden hem performansından o kadar memnun kalmıştım ki ürünün alakası olmasa bile çalıştığım mağazada satış yapma önerisinde bulunmuştum :) güvenilir bir ürün listesinin oluşturulabilmesi için reklam amacı gütmemesi lazım. Araştırmam bir nebze yardımcı olduysa ne mutlu bana.

Hocam üstte ki yorumum için bir şey diyebilir misiniz Void Elite hakkında çok bilgiye sahip değilim.

Hocam üstte ki yorumum için bir şey diyebilir misiniz Void Elite hakkında çok bilgiye sahip değilim.
Kablosuz kullanımda ufaktan tiz seste cızırtısının olması, ses kasılabilen kulaklıklardan en iyilerinden bir tanesi olması dışında pek farklı yorumum yok. Çok rahatsız edici olmayan ufaktan gelen cızırtıyı saymassak wireless olup o segmentteki en iyi gaming kulaklık olabilir. Uzun süreli kullanımda da rahatsız etmediği çok fazla kez bahsedilmiş. Wireless aranıyorsa öneririm. Kusura bakmayın görmedim yazınızı.

Bir üst seviyede FPS oyunları için tercih edilebilecek kulaklık olarak Hyperx Cloud 2 Wireless veya Logitech G Pro X Wireless önerilebilir. G Pro X kesinlikle daha iyi ama.

Kablosuz kullanımda ufaktan tiz seste cızırtısının olması, ses kasılabilen kulaklıklardan en iyilerinden bir tanesi olması dışında pek farklı yorumum yok. Çok rahatsız edici olmayan ufaktan gelen cızırtıyı saymazsak Wireless olup o segmentteki en iyi Gaming kulaklık olabilir. Uzun süreli kullanımda da rahatsız etmediği çok fazla kez bahsedilmiş. Wireless aranıyorsa öneririm. Kusura bakmayın görmedim yazınızı.

Yorumun için teşekkür ederim. 2100 liraya en iyisi bu diyebiliriz yani.

Kablosuz kullanımda ufaktan tiz seste cızırtısının olması, ses kasılabilen kulaklıklardan en iyilerinden bir tanesi olması dışında pek farklı yorumum yok. Çok rahatsız edici olmayan ufaktan gelen cızırtıyı saymazsak Wireless olup o segmentteki en iyi Gaming kulaklık olabilir. Uzun süreli kullanımda da rahatsız etmediği çok fazla kez bahsedilmiş. Wireless aranıyorsa öneririm. Kusura bakmayın görmedim yazınızı.

Bir üst seviyede FPS oyunları için tercih edilebilecek kulaklık olarak HyperX Cloud 2 Wireless veya Logitech G PRO X Wireless önerilebilir. G PRO X kesinlikle daha iyi ama.

Cloud 2 Wireless yorumlarına baktım çok sorunlu olduğunu okudum vazgeçtim o yüzden. Cloud 2 kablolu ve Wireless ile ses kasma da bir fark yok değil mi hocam? Genelde dip ses sorunu varmış galiba Amazon yorumları bayağı kötüydü.

Yeni konular

Geri
Yukarı