Her bütçeye uygun mouse önerisi

@Liberte Sergen ve @Yasu96 peki fiyatları yakın olduğu için soruyorum, sizce Gamenote MS1001'mi, yoksa Gigabyte Aorus M2 mi daha iyi fiyatına göre? Hangisini önerirsiniz? Veya daha iyi bir alternatif var mı? 100TL üzeri harcamak istemiyorum doğrusu.
Aorus M2 normalde daha pahalı, indirimde şuan, bu fiyata alınabilecek bir mouse bence. MS1001'den daha iyi diye biliyorum sensör anlamında.

@Liberte Sergen ve @Yasu96 peki fiyatları yakın olduğu için soruyorum, sizce Gamenote MS1001'mi, yoksa Gigabyte Aorus M.2 mi daha iyi fiyatına göre? Hangisini önerirsiniz? Veya daha iyi bir alternatif var mı? 100TL üzeri harcamak istemiyorum doğrusu.

Ben olsam MS1001 alırdım açıkçası çünkü Gamenote'nin ne olduğunu biliyorum fakat sensör olarak @Yasu96 dediği gibi sanırım Aorus M.2 üstün. Garanti ve servis olarak Gamenote çok iyi. :D

Trust Gxt 108 Rava Aydınlatmalı Oyun Faresi, Siyah : Trust: Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol bu ürünü 2 yıl kullandım sadece son 1-2 ay sorun yaşattı bütçe düşükse göz at, fakat önerim ms1001.
@Humbel DC bakar mısın reis?

Son düzenleme:
1627981161189.jpeg

@Liberte Sergen buyurun hocam mouse'un fotoğrafını istemişsiniz, mouse internetteki fotoğraflar gibi gri bir renge sahip değil, siyah bir rengi var ve şahsen görüntüsünü çok beğeniyorum.

Ben olsam MS1001 alırdım açıkçası çünkü Gamenote'nin ne olduğunu biliyorum fakat sensör olarak @Yasu96 dediği gibi sanırım Aorus M.2 üstün. Garanti ve servis olarak Gamenote çok iyi. :D

Trust Gxt 108 Rava Aydınlatmalı Oyun Faresi, Siyah : Trust: Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol bu ürünü 2 yıl kullandım sadece son 1-2 ay sorun yaşattı bütçe düşükse göz at, fakat önerim ms1001.
@Humbel DC bakar mısın reis?
@Liberte Sergen Baktım reisim, kusura bakma geciktirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı