Her Bütçeye Mouse Önerisi

Mr.Acar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Türkiye/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1521878528
Kademeli, 100 lira ara ile önerdiğim, tavsiye ettiğim oyuncu mouseleri derledim. Listesi:

100 Lira Altı:
101-200 Lira Arası:
201-300 Lira Arası:
301-400 Lira Arası:
401-500 Lira Arası:
600 ve Üstü:
Mouse olunca liste çok uzuyor. Bilerek Razer koymadım. Razer ürünlerini tavsiye etmiyorum. Dediğim gibi liste çok uzun. Eklemek istediğiniz ya da eleştiriniz varsa paylaşabilirsiniz.

Razer DeathAdder modelleri listeye eklenmeli. Razer klavye ve kulaklık olarak çok başarılı olmasa da mouse olarak başarılı bir marka. Çoğu profesyonel oyuncunun da -sponsor dışı- kullandığı modellerdir.
Biraz kendi önerim yerine evrensel olsa daha mantıklı olur, haklısınız. Razer DeathAdder 2013, Expert ve Elite listeye eklendi. Ekstra önerebileceğiniz var mı?

Merak ettim de, bu 600 TL olanlar kendisi oynayıp kendisi mi nişan alıyor? Neden bu kadar pahalılar?
Mouseyi kullanırsanız anlarsınız genelde. Gerçi böyle düşünenler kolay kolay fikrinden vazgeçmiyor ama (n)

Eren kulaklıklardan sonra yine güzel bir liste :) 100TL altı için Bloody A90 falan ekleseydin keşke boş kalmış :) Benim sorum şu olacak, belki ben göremedim ama Corsair Glaive ve Logitech G403'ü göremedim özellikle baktım ama bulamadım.

Razer DeathAdder Chroma modeli de var.
  • Zowie FK2
  • Logitech G403
  • SS Kinzu V2
FK2 ve G403'ü ekledim diye hatırlıyorum, atlamışım. Eklendi. Teşekkürler :)
100TL altı için Bloody A90 falan ekleseydin keşke boş kalmış :)
A90 zamlanmış galiba. Şu an 100 lira. 100 lirayı hak ettiğini pek düşünmüyorum. Alternatifleri daha başarılı.

Corsair Glaive ve Logitech G403'ü göremedim özellikle baktım ama bulamadım.
İkisi de eklendi :)

Razer DeathAdder modelleri listeye eklenmeli.
Eklenmiş olsa bile ben istemezdim açıkçası. İyi sensör ve switch kullansa bile malzeme kalitesi hala geride. Ben tavsiye etmiyorum.
Rival 600 bulursanız onu tavsiye ederim bu arada.
Bu liste genişleyebilir diyorum. Hem daha ucuz fareler eklenebilir hem de bazıları elenebilir. Aynı şekilde tutuş tipine göre kategorilere de alınabilir. MMO, FPS ve genel kullanım olarak da kategorilendirebilir.

Geri
Yukarı