Her gece 1 kilo patates kızartması yemek çok zararlı mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her gece 1 kilo yani yaklaşık 5-6 patates kızartması yiyorum. Yanında çay içiyorum. Doymazsam bir kiloya yakın daha kızartıp yiyorum, acı ketçap ve kolayla. Zor doyuyorum. Ardından dünden kalmış ekler tarzı tatlılardan 2-3 atıp dişimi fırçalayıp yatıyorum. Çok mu zararlı bu yaptığım islem? (Bu arada troll konu falan değil cidden yiyorum dalga geçmeyin. :D)
Aga diyetteyiz akşam akşam canımızı çektirtme son ne zaman yediğimi hatırlamıyom zaten.

Orta yaşlarda diyabet olma yolunda ilerliyorsun. Yediğin her şeyde şeker var ve organlarına büyük ölçüde zarar verebilirler. Karaciğer yetmezliğine kadar götürür. Eğer doymuyorsan gerçek bir uzmandan diyet programı alman ve sağlıklı beslenmen gerek. Büyük ihtimalle obeziten var.
Doğru söyluyor eğer aşırı hzılı metabolizma yoksa her gün yağ alırsın sonrası diyabet obezite.

Ya, benim patateslerim solucan gibi oluyor ;/

Her gün yemek vücüdun üzerinde yağ birikimine sebep olur. Bu da ileride bir hastalığa yol açabilir.

Benim onerim doymuyosan protein ağırlıklı beslen.Karbları da yulaftır meyvedir o tarz al patates kızartması gereksiz kalori.

Bu ilk porsiyon.

Dosya Ekleri

• 1659651610179733003694181548599.jpg
    1659651610179733003694181548599.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 39
Patates zaten karbonhidrat deposu hadi her şeyi geçtim 1 kilo nasıl yiyosun be hadi onu da geçtim 1 kilo yiyip doymayıp bir daha 1 kiloya yakın kızartmak nedir? Ailene acı biraz bari patates olmuş kaç para her gün yenir mi o kadar. Böyle devam edersen 1 ayda rahat 3KG alırsın.

Colamı genellikle light tercih etmekteyim. Gerektiğinde düz kola da içebilmek gibi bir yeteneğim var.

1 kilo patates yiyipte normal kola içsen kilo alırdın zaten kesin :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı