Her gördüğüm sarışına aşık oluyorum

Zeu5

Centipat
Makaleler
9
Yer
Kanada, Toronto
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Öncelikle kriterlerimi belirteyim kısa boylu sarı saçlı ve renkli gözlü bir hanımefendi görünce direkt aşık oluyorum 40 yaş üzeri hariç Max 5 gün sürüyor sonra başka bir sarışına aşık oluyorum bunun bilimsel bir adı falan yok mu komik bir durum fakat cidden üzücü oluyor.

Öncelikle kriterlerimi belirteyim kısa boylu sarı saçlı ve renkli gözlü bir hanımefendi görünce direkt aşık oluyorum 40 yaş üzeri hariç Max 5 gün sürüyor sonra başka bir sarışına aşık oluyorum bunun bilimsel bir adı falan yok mu komik bir durum fakat cidden üzücü oluyor.

Bende nerede siyah saçlı kısa pantolon giyen oturunca poposu gözüken ve göğüs kısmı yarı açık kız gördüm mü aşık oluyorum. Kendimi tutmaya çalışıyorum ama başaramıyorum.

Normaldir, bende bir gün Taylor Swift'e, öbür gün Akeno ve Rias'a aşık olurken buluyorum kendimi.

İlginizi öyle kadınlar çekiyordur, siz daha adını bile bilmediğiniz kadınlara, istediğiniz durumda biçimlendirip aklınızda kuruyorsunuz senoryaları, ancak bu denebilir.

Geri
Yukarı