Her laptop tavsiyesi altına sistem topla yazanlar

"O paraya tabii ki masaüstü alınır(!)" demek isterdim ancak alınır. 🙃 Mini ITX parçalar boşuna yok değil mi? 😉
Bilgisayarını taşımak isteyene ITX sistem önerebiliriz ama haraket halinde kullanmak isteyene öneremeyiz. Haraket halinde kullanmak isteyenlere her laptopu da öneremeyiz hatta. Bir arkadaşımda GPD Win 2 var, kışın montunun cebinde bile taşıyabilecek, şimdi de her lazım olduğunda işini hallediveriyor. İstersen ona da ITX sistem öner 😂

benim bir de arkadaşlarım bunu bana söylüyor.
laptop alacağız.jpg

Bu her laptop tavsiyesi altına ısrarla masaüstü topla yazanlar bilerek mi yazıyor yoksa gerçekten bir hastalık mı?
Benim tahminim laptop ve masaüstünden anlamayanlar, sırf yorum yazmak ve bildiklerini göstermek için yazıyorlar. Siz rahatsız oluyor musunuz?

Kesinlikle hastalık ama bazen benim de masaüstü al yazasım geliyor sonra vazgeçip susuyorum.

Masaüstü bilgisayar önerenler sürekli fiyat performans açısından bakıyor olabilirler. Bir de laptopların bakımı zor olabiliyor bazen. Bundan dolayı da masaüstü önerilebiliyor. Bazı arkadaşlarımdan biliyorum.

Bu her laptop tavsiyesi altına ısrarla masaüstü topla yazanlar bilerek mi yazıyor yoksa gerçekten bir hastalık mı?
Benim tahminim laptop ve masaüstünden anlamayanlar, sırf yorum yazmak ve bildiklerini göstermek için yazıyorlar. Siz rahatsız oluyor musunuz?

Laptop pişmanlıktır çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı