Her parçası değişmiş iPhone SE 2020 5500TL'ye alınır mı?

O kadar mı ya 😅

Aslında bütçem kısıtlı değil 12 13 bine xr bulabilirsem 11 vs düşünüyorum ama fiyatı ucuz geldi ve ayni deneyimi yaşayacaksam 3 4 bin lira ucuz olsa ne olur diye dusundum fakat çok net mesajlar geliyor almayacağım 😂
Dikkat edin hocam iPhone ikinci el piyasası çakal dolu anakartı işlemli çöp telefonları hatasızzz diye satarlar size ruhunuz duymaz. Alırken ya bi yere gösterin tanıdık filan ekspertiz yapsın cihaza ya da son çare vidalara bakın çizikliyse filan uzak durun o telefondan.

Fiyatı beni de çok cazip ediyor fakat sorun şu pil için bilinmeyen parça yazıyor, hani alıp orijinal bir bataryayı ben bile taktırmak hâla gayet piyasanın altına gelecek

O hiç sorun değil. Aynı cihaz bende var ve woyax güçlendirilmiş batarya takılı içinde. Bilen bilir bu markayı en iyilerinden birisidir ve bilinmeyen parça diyor. O tamamen telefonun boş yapmasından kaynaklanıyor diyebiliriz :D bilinmeyen parça demesi hiçbir sorun çıkarmaz.

Hocam ekran ve batarya değişmiş ise pek bir problem göremedim yani bunlar olabilecek şeyler. Özellikle batarya değişmesi çok normal o cihaz için. Önemli olan takılan parçaların kalitesidir ama fiyatı gayet uygun bence alınır.

True Tone pasif ise buradan çıkarabileceğimiz tek net sonuç ekranın değişmiş olmasıdır.
Değişen ekran orijinal dahi olsa True Tone pasif kalır çünkü True Tone değişilen ekranda kalmıştır. Özel bir cihazı var onun ve True Tone aktarımı yapılabiliyor. Çakma ekrana bile True Tone aktarımı yapılıyor.
Yani demem o ki True Tone pasif ise, ekran kesinlikle değişmiştir. True Tone aktif ise, ekran gene değişmiş olabilir.
Satıcı ekranının ve pilinin değiştiğini kabul ediyor zaten saklamiyor ekran ve pil değişmiş.

Ayrıca orijinal batarya takma git Woyax'ın güçlendirilmiş yüksek MAh'lı bataryasını tak. Çok daha uygun ve güzel. Zaten her türlü gene piyasanın altında almış oluyorsun.

O hiç sorun değil. Aynı cihaz bende var ve woyax güçlendirilmiş batarya takılı içinde. Bilen bilir bu markayı en iyilerinden birisidir ve bilinmeyen parça diyor. O tamamen telefonun boş yapmasından kaynaklanıyor diyebiliriz :D bilinmeyen parça demesi hiçbir sorun çıkarmaz.
Telefonun böyle anakartini işlemcinin falan kadar sömürüp çakma parça takmalari falan olası mi hocam sizce ?

Ekran ve batarya değişmiş, True Tone pasif Touch ID aktif bir iPhone SE 2020 var. Fiyat 5.500 TL ve uygunuma geldi. Sizlere de sormak istedim sizce alınır mı? Elimde kalır mı? Derdim satmak değil uzun süre kullanmak.

Hocam bu topa girmektense ihtiyaç sahibi birine yardım yapın ya da sevdiğiniz birisine hediye alın paranız boşa gitmesin. En azından sinir hastası olmazsınız uğraşırken.

Geri
Yukarı