Her Sabah Baş Ağrısı Normal mi?

Keşke bırakabilsem ne kadar istediğimi bir bilsen. Olmuyor ama elim titriyor. Başladığım güne lanet olsun.
Vücudun sigarayı unutması 21 Gün sürüyor aslında sadece dayanman gereken süre 21 Gün ömür boyu değil. Millet sanıyor "sigarayı bırakacağım ve ömür boyu canım sigara çekecek" hayır böyle bir şey yok sadece 21 Gün dayanırsan kurtulacaksın. :)

Doktor ameliyattan sonra istedi ama ben işten güçten yaptırmadım. Arada yaklaşık 3 yıl geçti sorun yeniden başladı malesef. Septum deviasyon ameliyatı oldum.

Doktor ameliyattan sonra istedi ama ben işten güçten yaptırmadım. Arada yaklaşık 3 yıl geçti sorun yeniden başladı malesef. Septum deviasyon ameliyatı oldum.
Evet bazen tekrarlayabiliyor deviasyon. Siz bir daha uyku testi yaptırıp sonuçlarına bakın.
çok fazlaysa makine öneriyorlar uyku sırasında maske ile yatıyorsun.

Evet bazen tekrarlayabiliyor deviasyon. Siz bir daha uyku testi yaptırıp sonuçlarına bakın.
çok fazlaysa makine öneriyorlar uyku sırasında maske ile yatıyorsun.
Benim ilk yapmam gereken sigarayı bırakmak olmalı ama bir türlü yapamadım. Yoksa ne tedavi olursa olsun tekrar edecek.

Oncelikle doktora gitmelisin ve neden agirdiini ogrenmelisin. Benim ilk okuldan lise sona kadar cok ciddi bas agrim vardi. Lise 1'de bu yuzden noroloji doktoru anti depresan yazmisti. Asiri stres nedeni olan aile sorunlarin falan var ise veya baska sebepten olabilir bu tur seyler. Lise sonda burun ameliyati olmustum o unden sonra bas agrisi kalmadi fakst bu sefer sunizit cikti ortaya hemde bayagi bir rahstsiz ediyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı