Her sabah format atıyorum

Hidra667

Hectopat
Her gün yaklaşık 15 saat bilgisayar açık, zorlanmadan güzelce işimi bitirip oyunumu oynayıp çıkıyorum kapatıp yatıyorum, sabah uyandığımda bilgisayar Windows logosundan sonra restart atıyor F8'den restart ayarını değiştirince mavi ekran çıkıyor. %75'i boş mavi ekran %25'inde ise yazılar yazıyor fatal System error diye, dolayısıyla her sabah kalktığımda format atıyorum maalesef. Bunun bir çözümü var mıdır?

Windows 7'ye destek verilmiyor. Windows 8.1 veya 10'a geçin ardından sorun yaşarsanız minidump dosyanızı bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışalım.

Her gün yaklaşık 15 saat bilgisayar açık, zorlanmadan güzelce işimi bitirip oyunumu oynayıp çıkıyorum kapatıp yatıyorum, sabah uyandığımda bilgisayar Windows logosundan sonra restart atıyor F8'den restart ayarını değiştirince mavi ekran çıkıyor. %75'i boş mavi ekran %25'inde ise yazılar yazıyor fatal System error diye, dolayısıyla her sabah kalktığımda format atıyorum maalesef. Bunun bir çözümü var mıdır?

Hocam Windows 8.1 geçmeyi deneyin benim de eski Windows 7 laptopumda bu sorun vardı o sıralar da Windows 8 çıkmıştı Windows 8 geçmiştim bir daha olmamıştı. Bir de Boot ayarlarından bak öncelikli ne var en başta kurulum dosyası olabilir.

Her gün format atmak yerine minidump dosyanızı paylaşırsanız daha çok yardım edebilirdik. Nasıl paylaşılır veya o dosyayı nereden bulurum derseniz aşağıdaki rehberi okuyun. Tavsiyem Windows 8.1 Single Language geçmenizdendir ama.

Windows 7'ye destek verilmiyor. Windows 8.1 veya 10'a geçin ardından sorun yaşarsanız minidump dosyanızı bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışalım.

Destek vermeyen Microsoft , forum destek veriyor.
Fakat 8.1 daha iyi olur.

Windows 7 kullanıyorum. Bende sorun yok. Windows 8.1'e geçin ama bir şey değişir mi bilmiyorum.

Ya arkadaşın sistemi 8.1 desteklemiyorsa ? Eski sistemimle ilgili konu açmıştım aynısını yazmışlardı. Intel E2200 , İntel Gma 3100 , 2GB 667Mhz. sistemim vardı. Adam 8.1 kur diyordu.

Geri
Yukarı