Her sesten şikayet eden komşu

Hocam. Tüm sosyalin içinden geçen bu adamı ağzı burnu kırılana kadar dövmek ama olmaz. Mermi Vb. söylemleri şikayet etseniz de ses kaydı alsanız da video çekseniz de bir kanıt olarak görülmez. Polisi arayıp danışın. Mermi söylemlerinden bahsederseniz ilgilenirler. Polis ne derse onu yapın.
Hocam. Tüm sosyalin içinden geçen bu adamı ağzı burnu kırılana kadar dövmek ama olmaz. Mermi Vb. söylemleri şikayet etseniz de ses kaydı alsanız da video çekseniz de bir kanıt olarak görülmez. Polisi arayıp danışın. Mermi söylemlerinden bahsederseniz ilgilenirler. Polis ne derse onu yapın.

3 yıldır üst komşumuz bizimle uğraşıp duruyor. En ufak bir seste duvara vuruyor. Evde saat 22'den sonra normal sesle konuşsak hemen vurmaya başlıyor. Dün gece hiçbir ses çıkarmadığımız anda birden duvara vurmaya başladı sert şekilde. Sonra ağır küfürler ve sizi mermiye boğacağım tarzında tehditler etti. O sırada babam evde olmadığı için bir şey yapamadım. Bütün apartmana kendisi rahatsızlık vermesine rağmen bizi şikayet ediyor. Bugün yöneticiden bizden rahatsız oldukları hakkında mesaj gelmiş ve mahkemeye vereceklermiş. Halbuki üsttekinin sesi bizden fazla çıkıyor. Gece kapı kapatsak ses çıkıyor diye sinirleniyor, artık çok sinirlendim. Dün geceki küfürlerden sonra da bardağı taşırdı. Bu adama ne yapabilirim?
Böyle insanları öldürmek suç olmamalı. Okurken ben sinirlendim maganda herif ya.

Sizi tehdit edemez ama dava açma ya da şikayet etme özgürlüğüne sahiptir. Alt komşum ve yan komşum aynı şekilde görültü ediyor. Uyardım ama anlamadı. Son 1 aydır bende onların dilinde davranıyorum. Evdeki tüm halıları kaldırdım. Masama oturur iken koltuğu gürültülü bir şekilde çekiyorum. Az kaldı, taşınacağım bende.

Toplum içinde oturamayan sözde insanlar yerine köy yerinde öküz ile otururum daha iyidir. Büyük şehirlerde yaşadım ama köyden geldim şehire mantığı devam ediyor. Kendini müstakil evde oturuyor sanıyorlar. İnşaat ne zaman hangi zamanda yapılır bilmiyorlar. Gece 23:00'de matkap çalıştıran var.

Kızgın atabilirsiniz ama tek çözüm taşınmak mahkemeye kanıt gösterip verseniz bile bir şey yapacaklarını zannetmiyorum en fazla 3 gün misafir ederler sonra bırakırlar ve başınız belaya girebilir bir tanıdığınız falan yoksa taşınmak tek çözüm.

Hocam siz ciddi misiniz?
Sizi mermi manyağı yaparım diyor, bütün binayı rahatsız ediyor ve siz suspus kalıyorsunuz.
Birazcık gururunuz varsa babanıza söyleyin, yazdıklarınıza göre reşit değilsiniz çünkü.
Cimer'e bir şikayet ve açılan dava işi bitirir.

inanın var böyle rahatsızlar benim üst katımda psikolojik rahatsızlığı olan biri var 20li yaşlarında o kadar hasta ki dışarıya hiçbir şekilde çıkmıyor 7/24 evde öğle saatlerinde banyoda tıraş makinesi çalıştırıyorum ona bile tepki kendi evimde yaşayamaz oldum

Geri
Yukarı