Her şey neden pahalı?

İnsanımız sağ olsun ki bir ömüre araba ve ev sığdırmaya yaşam diyorlar; "dişi bul, altın al, ev al, araba al, torun yap." Bir insanın ömrü böyle heba ediliyor, böyle söylemlerde bulunan insanlara hiç eğlenceden, yaşamaktan bahsedebilir misin?

Şu ana kadar halkımızın milyonlarca insan ile protesto etmesi gerekiyordu, kitlelere ulaşabilen bir isim bile böyle bir işe adım atmadı.
İktidara geleceklermiş, komik işler bunlar. 😂
Geçen benzinlikle benzin alırken pompacı çocuk aşırı derece övdü AKP'i. Ne yaptılar dedim köprüleri saydı. Dedim Allah aşkına en son ne zaman tatile çıktın, bir yere gezmeye gittin de övüyorsun. O köprülerin hiç birinden geçtin mi diyorum çok pahalı diyor. E o zaman niye övüyorsun.
Avrupada senin mesleğini yapanlar Türkiye'de yazın en baba bodrum otellerinde kalıyor, senin oy verdiklerin saraylarda kalıyor sen burada gidemediğin, gücünün yetmediği yollar için övünmeye devam et dedim artık.
Nato kafa nato mermer.

Avrupada senin mesleğini yapanlar Türkiye'de yazın en baba bodrum otellerinde kalıyor, senin oy verdiklerin saraylarda kalıyor sen burada gidemediğin, gücünün yetmediği yollar için övünmeye devam et dedim artık.
Nato kafa nato mermer.
Çok bir şey değil 200-300 dolar ile 1 hafta tatil bile yaparlar, köprüleri sanki sana-bana yaptılar. 😂

Geri
Yukarı