Her şeyden bıktım

Dostum garantisi vardır muhtemelen. Gönder garantiye. Ya ücretsiz tamir ederler ya da para iadesi yaparlar.
hocam hangi parçada sorun var bilmiyoruz ki. Ram dediler aldık yine aynı. Ekran kartı testlerde sağlam çıktı. Kartı ve monitörü göndermeyi düşünüyorum ama babamın kızmasından korkuyorum
Ne sorunu var bunun hocam? Dolu bir sisteme benziyor aslında.

FPS'im yüksek olmasına rağmen 30FPS oynuyorum gibi gözüküyor.

Şımarıksın aylardır psikojenik öksürük yaşıyorum hiç bir şey yapamıyorum. Sense sadece oyun oynayamadığın için sitem ediyorsun.
Bipolar bozukluğum var, hayattan zevk almıyorum, girdiğim tüm işlerde başarısız oldum, ailem bana bir kere bile gelip nasılsın demedi, psikolojik ve mental olarak çöküşteyim.. Daha sayayım mı ? İstersen kapışalım :D Tavsiyem insanların dertlerini küçümseme iyi bir şey değil :)

Hocam hangi parçada sorun var bilmiyoruz ki. RAM dediler aldık yine aynı. Ekran kartı testlerde sağlam çıktı. Kartı ve monitörü göndermeyi düşünüyorum ama babamın kızmasından korkuyorum.

FPS'im yüksek olmasına rağmen 30FPS oynuyorum gibi gözüküyor.

Oyunlarını istediğin gibi oynatmıyor mu, yani kasıyor mu bilgisayar?

Bipolar bozukluğum var, hayattan zevk almıyorum, girdiğim tüm işlerde başarısız oldum, ailem bana bir kere bile gelip nasılsın demedi, psikolojik ve mental olarak çöküşteyim.. Daha sayayım mı ? İstersen kapışalım :D Tavsiyem insanların dertlerini küçümseme iyi bir şey değil :)
Küçümsediğimi kim söyledi sadece beterin beteri olduğunu hatırlatmak istedim.

Liseyi salla, açıköğretime geçip 4 sene boyunca meslek öğrenmeye bak. Ortaöğretim diploması beş para etmiyor artık.
Çalışırsan düşünmeye vaktin olmaz, liseden sonra okuyup okumayacağına da karar verirsin.

Hocam babanız biraz haklı gibi yani😔 anladığım kadarıyla baban bilgisayara iyi para ödediği için bir daha bir şey almam diyor. Molecule iyi bir markaya benzemiyor sanki öyle mi?

Hocam o sitenin adı. Bilgisayarın markası filan yok parçaların markaları var. Hazır sistem bu. Babama satalım veya garantiye gönderelim diyorum kabul etmiyor garantiyi sormadım ama kızacağı için çekiniyorum.

Arkadaşlar herkesin derdi kendine, sorun burada bu insanın daha genç olduğu halde sitem etmesi ve bu adam daha bir ömür yaşayacak belki. Her zaman motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı