Her şeyden bıktım

Hocam o sitenin adı. Bilgisayarın markası filan yok parçaların markaları var. Hazır sistem bu. Babama satalım veya garantiye gönderelim diyorum kabul etmiyor garantiyi sormadım ama kızacağı için çekiniyorum.

Anladım hocam, kötü bir durum gerçekten. Babanız ile uygun bir vakitte sakince konuşsan belki fikrini değiştirebilirsin. Biz burada ne desek boş, önce babanızı ikna etmek kazım. Forumda bilgisayardan anlayan kullanıcılar belki sorununa bir çare bulabilir.

MSI GTX 1660 Super Ventus XS OC 6G 192bit / AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 / MSI B450M-A Pro Max DDR4 AM4 mATX anakart / XPG D30 8 GB 3000MHz DDR4 CL16 AX4U300088G16A-SR30 kırmızı Single kit RAM / SanDisk SSD NVMe 250 2400-950 MB sdssdh3n-250G-G25 Ultra- 3D-PCI-e- M.2 / MSI MAG Forge 100M RGB LED fanlı ATX kasa / FSP Hyper k 600W 80+ güç kaynağı.

Moleculepc'den almıştım artık stoklarda yok. 6 ay oldu alalı.

Hocam bu mu kötü bunu bulamayanlar var. Hangi oyunu istiyorsunuz temiz format atın çok kasıyorsa sonra da temiz bir fan, işlemci bakımı al sana sıfır bilgisayar. Ne sorunu var ki?

Hiçbirimiz her günü hevesle yaşayamayız, zaman zaman cesaretimiz kırılıyor yaşadığın hayattan bıkmış olman değişim yaratamadığın anlamına gelmiyor tamamen senin elinde sana saygı duyuyorum ama daha büyük dertleri olan insanlar var yaşını bilmiyorum ama kendini bu kadar strese sokma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dinle, iyi geliyor.

Hocam bu mu kötü bunu bulamayanlar var. Hangi oyunu istiyorsunuz temiz format atın çok kasıyorsa sonra da temiz bir fan, işlemci bakımı al sana sıfır bilgisayar. Ne sorunu var ki?

30FPS oynuyorum FPS yüksek olmasına rağmen.

Kötü dememiş zaten😀 bilgisayar sıkıntılıymış, dünyanın en iyi bilgisayarı olsun. Sorunlu olduktan sonra ne işe yarayacak?

Şımarıksın aylardır psikojenik öksürük yaşıyorum hiç bir şey yapamıyorum. Sense sadece oyun oynayamadığın için sitem ediyorsun.
Ehehehe moruk senden daha dertliyim. Ben bu hayatın içinden geçtim. Moruk küçükken annem terk etti, babam da öldü. Var mı benden dertlisi bu alemden? Sabah akşam Müslüm Gürses dinliyorum. Ver bana ilgi hemen.

Birimizin derdi diğerinden büyükse, derdi küçük olan bir şey yapmasın mı yani? İşler dediğin gibi yürüyecekse farz et benim de ailem ölmüş, sen de o zaman doktora gitme. Hastalığınla bir şekil yaşamaya çalış. Markette bir çikolata gördün, canın çekti, almayacaksın. Çünkü bu hayatta insanların çikolatadan daha büyük dertleri var.

Babamın telefonu bozuldu, gitti tanıdığından aldı. Elinden düşürmüyor şimdi. Ben 6 yıldır Samsung Galaxy J2 ile idare ediyorum. Hava soğuk olduğu için ekran zar zor açılıyor.
Vallaha şöyle bir şey diyeceğim; bu insanlar iyisiyle kötüsüyle bizlere bakıyor, büyütüyor, sevgi veriyor. Bu yüzden bu kadarını ebeveynlerimize reva görmemiz gerekir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı