Her şeyi çok düşünüyorum

Nedense içimde kötü bir his oluşuyor sanki alacaklar gibi geliyor kart bilgisi girmesem dahi aklıma şey geliyor o site ileride Full ücretli olursa ne olacak diye mesela hesabıda bilmediğim için korkuyorum bir de anlık aklıma geliyor özellikle eve geldiğimde hep bir şey olacakmış gibi geliyor tam TYT çalışacağım mesela aklıma geliyor.
Bunu her türlü ve her şekilde senin kendi içinde bir çözüm bulup halletmen lazım ve tabi ki yapabilirsin. Dediğim gibi içini rahatlatacaksa yaz buraya. Diğer çözümler ilaç ve destek almak. Fakat nereye kadar psikolojik destek veya ilaç alarak devam edecek. Yukarıda da yazdığım gibi ben yaptığımı hatırlamıyorsam onu daha düşünmemeye çalışıyorum ve az çok işe yarıyor. Başka onları aklından çıkartmaya şarkı dinlemek ve yukarıda bir arkadaşın dediği gibi spor yapmak. İkisinin o an için olsun fayda sağlayacağını düşünüyorum. Ama bunlar dışında kesinlikle kendi içinde halletmen lazım.

Bunu her türlü ve her şekilde senin kendi içinde bir çözüm bulup halletmen lazım ve tabii ki yapabilirsin. Dediğim gibi içini rahatlatacaksa yaz buraya. Diğer çözümler ilaç ve destek almak. Fakat nereye kadar psikolojik destek veya ilaç alarak devam edecek. Yukarıda da yazdığım gibi ben yaptığımı hatırlamıyorsam onu daha düşünmemeye çalışıyorum ve az çok işe yarıyor. Başka onları aklından çıkartmaya şarkı dinlemek ve yukarıda bir arkadaşın dediği gibi spor yapmak. İkisinin o an için olsun fayda sağlayacağını düşünüyorum. Ama bunlar dışında kesinlikle kendi içinde halletmen lazım.

2 gün rahat idim biraz geçti bugün yine hortladı mesela bugünde FACEIT ve mailini unuttuğum Steam hesapları aklıma geliyor sanki bir şey olacakmış gibi FACEIT benden ücret alacakmış gibi geliyor Steam'de bir hesapta bir ara şu kasa açma sitesine girmiştim ondan bir şey olacak diye korkuyorum.

Destek almanızı öneririm. İlla ilaçla geçer diye bir kaide yok. Psikologla görüşebilirsiniz. Gerekli görürse psikiyatriste yönlendirir sizi. Yalnız şimdiden uyarayım, psikiyatrist ilaç yazarsa kesinlikle doktor ne derse onu yapın. Aniden bırakma gibi şeylere girişmeyin daha beter oluyorsunuz.

Genel bi' sorun. Kasmaya -şahsen- gerek yok.

Psikolog olabilir. Ama durumu psikiyatriye anlatın. İlk önce psikiyatri kontrolünden geçtikten sonra karar verin.

5-6 gündür bir sorun yoktu şimdi yeniden patladı eskiden hiç böyle bir şeyim yoktu önceden ücretsiz bir yere kayıt oldum hesabıda hatırlamıyorum silemem yani aklıma şey geliyor orası ücretli olursa ne olacak gibi şeyler geliyor.

Geri
Yukarı