Her şeyi çok düşünüyorum

Kendimi hep mustuz korkuyormuş gibi hissediyorum, bu normal mi? Sanki başıma bir şey gelecekmiş gibi bu aralar hep eski hesaplarıma kafayı taktım sanki bir şey olacakmış gibi geliyor, sanki bana borç kalacakmış gibi geliyor, bu neden oluyor? Mesela bir site ücretsiz, ben hesabın bilgilerini bilmiyorum ileride bu site ücretli olursa ne olacak diye kafa yoruyorum, bu sorunu nasıl çözerim?
Hayat boş pump ol coş.

Kendimi hep mustuz korkuyormuş gibi hissediyorum, bu normal mi? Sanki başıma bir şey gelecekmiş gibi bu aralar hep eski hesaplarıma kafayı taktım sanki bir şey olacakmış gibi geliyor, sanki bana borç kalacakmış gibi geliyor, bu neden oluyor? Mesela bir site ücretsiz, ben hesabın bilgilerini bilmiyorum ileride bu site ücretli olursa ne olacak diye kafa yoruyorum, bu sorunu nasıl çözerim?
Şaka bir yana bu tam bir şans işi ama 1.'si kendini mutlu etmeyi bileceksin. 2.'si Kafa yormak sorumlu bir insan olmaktan gelir bu iyi birşey takıldıklarını pratik şekilde çöz. 3.'sü Çözemediklerin demekki kabullenilmesi gereken şeyler. Ve 4.'sü polisiye kitaplar sürükleyicidir benzeri türde kitap okumalısın. Bu gevşemeni ve yerine göre gerilmeni sağlar.

Son düzenleme:
Tabii ki yine başka kullancıları da dinle ama bence çevrende eğer arkadaşın veya ailen varsa dinleyecek ve yargılamayacaksa, psikolojik destek öncesi bu çözümü deneyebilirsin.

2 haftadır bir şeyim yoktu ne güzel geçti dedim bu sefer yine çıktı bu sefer Instagram hesabına taktım benim bir tane hesabım vardı Instagram'da tüm biligilerini unuttum erişemyorum yani oradan bir şey olacak diye korkuyorum bu sefer de.

Geri
Yukarı