Her şeyi satma huyundan nasıl vazgeçilir?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Arkadaşlar kusura bakmayın böyle bir soru soruyorum her şeyi satma huyum var uzun zamandır para için saçma sapan şeyler yapmaya başladım nasıl kurtulabilirim bu huydan?

Arkadaşlar kusura bakmayın böyle bir soru soruyorum her şeyi satma huyum var uzun zamandır para için saçma sapan şeyler yapmaya başladım nasıl kurtulabilirim bu huydan?

Sana kötü bir haberim var: İstediğin parayı elde edene kadar bu huydan vazgeçmen çok zor.

Hocam o bendede var 2 3 ay bir oyun hesabı kasıyorum satıyorum pişman oluyorum ondan sonra başka hesap açıp yine bir şeyler alıyorum yine aldığım için pişman olup satıyorum. Bunu aylık düzenli olarak para kazanmadan önce yapıyordum. Belirli bir yerden para akışın olmadığı sürece bu huyundan vazgeçemezsin. Belki de vardır bilmiyorum ama bu benim kendimden verdiğim bir örnek.

Hocam o bende de var 2-3 ay bir oyun hesabı kasıyorum satıyorum pişman oluyorum ondan sonra başka hesap açıp yine bir şeyler alıyorum yine aldığım için pişman olup satıyorum. Bunu aylık düzenli olarak para kazanmadan önce yapıyordum. Belirli bir yerden para akışın olmadığı sürece bu huyundan vazgeçemezsin. Belki de vardır bilmiyorum ama bu benim kendimden verdiğim bir örnek.

Para akışı derken?

Aynı şey bende de oldu bir ara ama İtemsatış'ta birkaç oyun hesabımı satıp 1000TL gelir elde etmiştim ama oyun zevkimin azaldığını fark edince bir daha hiçbir şekilde hesabımı satmadım.

Her şeyi satmaktan örnek verim hata mı olurdu bilmiyormiyorum PS3 sattım mesela Steam hesabımı satmayı düşündüm bunun gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı