Her şeyin aynı olmasından yorulmak

Yer
Antalya Konyaaltı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bileşenler:Ventus GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor Monitör: Casperın Eski Siyah Monitör'ü İşletim Sistemi: Windows 10 Ana kart: Gigabyte A320M-S2H
Meslek
9.Sınıf Öğrencisi
Her şey aynı abi hayatım aynı yediğim şeylerde ancak pilav veya makarna oluyor. Daha demin evin her şeyinin aynı olmasından yoruldum. Yemekten sonra yediğim çikolata bile aynı. Oynadığım oyunlar aynı (PC donanımlarım istediğim oyunu kaldırmıyor diye oynuyorum aynı oyunu) aynı arkadaş ortamı aynı aile ortamı her şeyin aynı olmasından yoruldum. Ne yapmalıyım?

Değişim.
İş, para kazan, farklı aktivitelere yönel vb...
işe giremiyorum 18 yaşından küçüğüm aileme sordum 16 yaşında girebilirsin dediler oda babamın yanında. aktivite ise hangi tür aktivite yapabilirmki?

işe giremiyorum 18 yaşından küçüğüm aileme sordum 16 yaşında girebilirsin dediler oda babamın yanında. aktivite ise hangi tür aktivite yapabilirmki?
Yaş kaç senin?

Kick boks, muay thai eğitimi veren mekanlara yönelebilirsin en basitinden.

İstersen babana sor dönem sonu tatilinde babanın yanında çalışmak için, iş zor mudur değil midir bilemem, o yorum senin.

En basitinden eğer bir spor dalına ilgin varsa örneğin basketbol akşamları 45 dakika gidip basketbol oynayabilirsin hem sağlığına da yararlı.
spor sevmiyorum sıkıntı o.

Geri
Yukarı