Her tartışmayı küfür ile halletmeye çalışan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada bırakın küfürü falan daha önceden sorun yaşamıştım, sırf bu olay yüzünden neredeyse sıfıra indirdim küfür etmeyi. Arada ağızdan kaçıyor tabii ama o da bitecek inşallah.

Bu arada bırakın küfürü falan daha önceden sorun yaşamıştım, sırf bu olay yüzünden neredeyse sıfıra indirdim küfür etmeyi. Arada ağızdan kaçıyor tabii ama o da bitecek inşallah.

İnşallah. İyi yapmışsın.

Sinir stres atmak icin iyi, bos yere edilen hakaretvarimsi kufurler bi' yere kadar saka olarak kabul edilebilir.

Sinir stres atmak için iyi, boş yere edilen hakaretvarimsi küfürler bi' yere kadar şaka olarak kabul edilebilir.

Şaka olup olmadığı bir şekilde anlaşılır. Kendimizi ahoy şaka yapmış geç diye mi avutacağız? Yok yani birisi kahr olası bilmem ne deyince ben bunu şaka kabul etmem.
Sinir atmak sadece küfür değil zaten.

@Freezyf @UmutBalcı

Atilabilir, ancak herkes farkli sekillerde rahatliyor. Kufur etmek beni rahatlatir ornegin, baskalari rahatsiz edilmedigi surece bir sorun gormuyorum. Ben de rahatsiz etmeden yapiyorum elimden geldigince.

Kufur diye anneye babaya degerlere kufur ayri, "bir yere kadar"dan kastim buydu zaten.

@Freezyf @UmutBalcı

Atilabilir, ancak herkes farkli sekillerde rahatliyor. Kufur etmek beni rahatlatir ornegin, baskalari rahatsiz edilmedigi surece bir sorun gormuyorum. Ben de rahatsiz etmeden yapiyorum elimden geldigince.

Kufur diye anneye babaya degerlere kufur ayri, "bir yere kadar"dan kastim buydu zaten.

Zaten edeceksen de en iyisi de içten söyleyeceksin illa onun duymasına ve oturup düşünmesine gerek yok. Takanlar var çünkü.

Küfürler etkisini yitirdiğinden beri gereksiz buluyorum. İnsanlar ahlak olgusunu yitireli çok oldu. Dini dayatırken ahlakı unuttular ve toplum için sadece milletin orası burası haline geldi.

Bunun dışında gözlemlediğim kadarıyla artık küfürsüz hakaret edince insanlar daha çok etkileniyor. Bütün gün küfür duymalarından dolayı küfürsüz hakareti algılayamıyorlar ve daha fazla tepki verip sinirleniyorlar. Bizzat deneyler yaparak gözlemledim :D

Geri
Yukarı