Her zaman başarısız olmak

Daha konuşmayı bilmiyorsan konuşmadan yoksunsan zaten her türlü red yersin ve yaşın kaçtı.
9 gün sonra 18 olacağım.

Ben daha bir şey yazmayacağım. Bir insan değişmek istemiyorsa tavsiyeye de nasihata da gerek yok.
Sorun zaten orada. Böyle konuşan kimse değişmek istemediğini düşünüyor karşı tarafın. Gayet normal aslında. Fakat içimde kimsenin duyamadığı yardım çığlıkları var. Resmen kendi iç savaşımı başlatan cumhurbaşkanıyım.

9 gün sonra 18 olacağım.

Sorun zaten orada. Böyle konuşan kimse değişmek istemediğini düşünüyor karşı tarafın. Gayet normal aslında. Fakat içimde kimsenin duyamadığı yardım çığlıkları var. Resmen kendi iç savaşımı başlatan Cumhurbaşkanı'yım.

Selefe katılıyorum kendi kafa yapını dusunceni değiştirmek istiyorsan pes etmiyiceksin dostum ve daha 18 yaşındasın ne bu stres kendine bak ailen hiç mi demiyor neden bu durumdasın diye çok rahatsızsn piskologa git

Selefe katılıyorum kendi kafa yapını dusunceni değiştirmek istiyorsan pes etmiyiceksin dostum ve daha 18 yaşındasın ne bu stres kendine bak ailen hiç mi demiyor neden bu durumdasın diye çok rahatsızsn piskologa git
Ailem umursamıyor bile.
İçimdeki yardım çığlıklarını dışa vurmak istiyorum ama travmalarım buna engel oluyor.

Selefe katılıyorum kendi kafa yapını dusunceni değiştirmek istiyorsan pes etmiyiceksin dostum ve daha 18 yaşındasın ne bu stres kendine bak ailen hiç mi demiyor neden bu durumdasın diye çok rahatsızsn piskologa git.

Ailem umursamıyor bile.
İçimdeki yardım çığlıklarını dışa vurmak istiyorum ama travmalarım buna engel oluyor.

Ne travması.

Yani ne yaşadında böyle travmaların aklından çıkmıyor.

Ha bu arada ilk kez aşık olsam bu kadar ağlamam kesinlikle yanlış olurdu.

8.Sınıftan beri deniyorum. Yalnızlığa karşı tuttuğum fenerin sönmemesi için uğraşıyorum. Ama pilde biter, bir insanın enerjisi gibi.

Ne travması.

Yani ne yaşadında böyle travmaların aklından çıkmıyor.
Bir günde 12 kişi tarafından ihanete uğradığını, 1 yıl (hatta daha uzun) psikolojik işkence gördüğünü, 40 kişinin aynı anda üstüne çullandığını düşün.

8.sınıftan beri deniyorum. Yalnızlığa karşı tuttuğum fenerin sönmemesi için uğraşıyorum. Ama pilde biter, bir insanın enerjisi gibi.

Ailen umursamıyorsa ailen gerçek sorumsuz bir aile.

8.sınıftan beri deniyorum. Yalnızlığa karşı tuttuğum fenerin sönmemesi için uğraşıyorum. Ama pilde biter, bir insanın enerjisi gibi.

Bir günde 12 kişi tarafından ihanete uğradığını, 1 yıl (hatta daha uzun) psikolojik işkence gördüğünü, 40 kişinin aynı anda üstüne çullandığını düşün.

Ne ihaneti ne üzerine ve sana psikolojik baskı yapan kimler dostum açık konuş azcıcık.

Yani dostum kızı boş ver sen yani şu an o piskolojide kız sevmek istiyorsan o kafana kafa tasına yazık yani.
Keşke tek derdim kız olsa.
Benim asıl kafama taktığım, sürekli çabalamama rağmen bulamamam.

Keşke tek derdim kız olsa.
Benim asıl kafama taktığım, sürekli çabalamama rağmen bulamamam.
Tek kız konusu değil. Neredeyse bütün hayatım böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı