Herkes dertlerini, problemlerini anlatsin

Dert sayılmaz ama anlatayım. :D

Bizim İngilizce hocası dün ikindi vakti ödev verdi. Ben ödevin süresi ne kadar diye mesaj yazmasını bekliyorum. Sonra aynen böyle yazdı:
"Akşam saat 22.00'a kadar süreniz var."
"Yarın 2 saat canlı dersimiz var unutmayın."

Tabii ben hızlı hızlı okurken "Yarın akşam 22.00'a kadar süreniz var." şeklinde anladım ve ödevi yarın yaparım dedim. Tabii sonuç olarak ödevi yapmadım ve hoca listeden eksi attı.

Ha bunun dışında üniversite sınavı ve gelecek kaygısı. Bu çoğu kişinin derdidir zaten.

Ne kadar iyi niyetli olsam da, ne kadar üslubuma dikkat edersem edeyim beni tanımayan yeni üyeler onlara sert ve kırıcı davrandığımı söylüyorlar. İsimden kaybediyorum herhalde. :D

Şu an dert demek doğru değil ama çok stresliyim.
Yarın fabrikayı denetime geliyorlar. Eğer denetimden geçerse hayatımın en mutlu günü olabilir.
Denetimden geçince özel bir belge veriyorlar. Bu belge de Türkiye'de 4-5 fabrikada var. İnşallah biri de bizde olacak. 🙂
Bu gün denetime geldiler. Programın kriterlerinin hepsini karşılamışız. Bir kaç müşterinin mallarını o programa'da yaptık. Tam puan aldı. Şu an en stressiz ve en mutlu günüm olabilir. Kısacası belgeyi aldık 🙂

Bence nasıl bir insan olursa olsun birinin ölümünü istemek normal bir şey değildir polis var savcı var hakim ne yaşadıysan problemini anlatabilirsin diye düşünüyorum.
Hocam, keşke yaşım o kadar büyük olsaydı. Ekonomik bağımsızlığım dahi yok. İleride mutlaka kadına ve çocuğa şiddetten hukuka başvurmayı düşünüyorum. Ama alacağı ceza ne kadar olabilir, bilmiyorum. Bu işler kolay değildir. İleride inşallah yapabilirim.
Anneme, bana ve kardeşlerime çektirdiği yeter. Sonraki mesajımı da okumanızı rica ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı