Herkes sınıftan gitmemi söylüyor

Merhabalar adım emir. Yeni sınıf değiştirdim. Önceki sınıfta zorbalık yapıyorlardı. Şimdiki sınıfta ise hocanın arkasından alkış çalıyor 3-5 arkadaş bende fazla takmadım onları. Annem dedi bugün okulda ne oldu falan. Ben de dedim bir şey yok ders işlemedik falan dedim. O da veli grubuna yazmış benim de haberim yok. Sınıfta bir seyler oldu mu bugün falan dedi. Ben de dalgınlığıma geldi oyun oynuyordum alkış falan çalıyorlar dedim. Oda veli grubuna yazmış işte ertesi gün çocuklar sınıfta kahpe falan demeye başladılar en iyi 2 arkadaşım hariç, Samet diye bir çocuk var serseri gibi bir şey okulda herkese dayilaniyor herkes başında bildiğiniz popüler çocuk gibi bir şey bana dedin niye milletin arkasından atıp tutuyon falan yaptı. Ben de olayı anlatmaya çalıştım. Senin yüzünden sınıftan atilirsam seni döverim falan dedi. Yani sınıfta kimse neredeyse benden şu an nefret ediyor. Yarın sizce yine aynısı olur mu? (arkadaşlar bahsettiğim Samet ve birkaç kisi tutanak yediler ve baska sınıfa gondermeye karar vermişler sinifta bana git falan diyorlar küfür hakaret ediyorlar sizce ne yapmalıyım? Cevap yazarsanız sevinirim)
Gitmelisin

Yeni konular

Geri
Yukarı