Herkes sınıftan gitmemi söylüyor

Emir merhaba;
Öncelikle ben herkesin senden nefret ettiğini düşünmüyorum. Bence diğer sınıf arkadaşların da senin gibi bu Samet denilen çocuktan çekiniyorlar. Bence okulda veya sosyal yaşantında herhangi bir sorunun olduğunda ailenle paylaşmalısın. Onlar da idareye durumu bildirirler. Muhtemelen Samet'in ailesi de onu uyardı o yüzden sana kabarmış biraz. Velinle beraber şikayette bulunmalısın. Zaten sınıfını yeni değiştirmişsin herkes sana sen de herkese alışacaksın. Neden sürekli sınıf değiştiresin ki, huzursuzluk yapanın sınıfını değiştirsinler. Hocam çok haklısın bazıları konuyu troll sanıyor cidden 10. sınıfım yani konu ciddi kimse beni istemiyor gibi bir şey yani bence ya da ben öyle hissediyorum Samet'ten çok korkuyorlar boyu falan uzun yani bir de kalıplı keko gibi bir şey arkadaşları var her sınıfta sınıf değişmekte çözüm olmuycak bence

Okul değiştir ve hocalara müdürlere şikayet et.

Edit: Trollmüş okumayın :D :D :D 27 yaşında 10.sınıf okuyor :DD :DD

Gerçekten troll değilim ciddi bir konu lütfen yardım et.

@445376 arkadaşımıza 10.sınıf sorusu sorun çözerse 10.sınıf olduğunu kanıtlar bizde konu troll mü değil mi anlarız.(ben soramam 10.sınıf değilim.)

Sor hocam.

Büyük ihtimalle ortaokuldasın sana hiçbir şey yapamazlar hatta bu sana dediklerini aynen yine şikayet et döverse söverse asla pes etme yine şikayet et yine şikayet et bu korkaklık ya da ispiyonculuk değil bu hak arama.

Hayır liseyim hocam yaş 15 ve konu ciddi yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ezkaza bu kadar sınıf atlamış ya da atlatılmış züppeler...

Tekrar şikayet edin ve mümkün ise eğitim-öğretim hayatınızdaki başarı durumunuz için sınıf değiştirin.

Beyler gerçekten size yemin ederim konu troll değil yardıma ihtiyacım var gibi gözüküyor çünkü çocuğun her yerde tanıdığı var okul içinde ne yapmam lazım acil yarın beni sınıftan göndermek için imza toplucaklarmis.( Samet denen çocuk herşeyi yapar sizin bildiğiniz tiplerden degil)

Geri
Yukarı