Herkesin GTA 6 oynayabileceği gerçeği

2024 yazına gerek yok ki, çok erken. Şu anda 20K'ya alacağın bir hazır sistemle Alan Wake 2 ve CP77 gibi grafik olarak tepe seviyedeki oyunları çok rahat oynuyorsun yüksek grafiklerde.

20K bugün abartı bir rakam mı bilgisayar için? Değil. Eh 2026 yılında da yine aynı koşullarda alacağın PC GTA VI'yı yüksek ayarlarda rahat rahat oynatacak.
Erkenden almak daha iyi olur bana göre. Hem bu sürede diğer oyunları tüketirsen GTA 6 çıkınca daha da çok içine çeker insanı. 2025'e kadar da beklenebilir altın alınarak ama bilgisayar alma niyetinde olan kişilerin o kadar bekleyeceğini sanmam.

Erkenden almak daha iyi olur bana göre. Hem bu sürede diğer oyunları tüketirsen GTA 6 çıkınca daha da çok içine çeker insanı. 2025'e kadar da beklenebilir altın alınarak ama bilgisayar alma niyetinde olan kişilerin o kadar bekleyeceğini sanmam.

Duruma göre artık. Şu anda bu oyunları ve 2024'de çıkacak UE5 motorluları rahat oynayamayanlar erkenden adım atabilir. Yalnızca bugün orta ayarlarda bile yeni nesil oyunları rahat oynayanlar çok erken davranmasın.

Her yeni nesil, yeni sürprizlerle geliyor malum. Mesela 2025'te çıkacak bir RTX 5060 ve 8600 XT uygun fiyatlı ve başarılı kartlar olabilirler.

GTA 6 ayağına yarıtım tavsiyesi yiyoruz millet. Ayrıca yazar burada çıkıp çimene dokunmanızı da ima ediyor. Gayet başarılı. 😉

images.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı