Herkesten ve her şeyden korkmak

Hocam yapma değil her bukdupun ilacıda içme bazıları ağır olabilir içinden biri sana o senş öldürecek kaç gibi şeyker fısıldıyorsa sen çok büyük ihtimal şizofrenisin.

Öldürecek değil ama hatalı olursun, başaramazsın ve seni aşalayacak gibi şeyler. En çok okul da duyuyorum.

Hocam bende böyleyimdir normal bir şey merak etme delirene kadar öyle ol bak bende bu aralar şunu sorgulamaya başladım Allah'ımı yaratan kim acaba onun bir üstü var mı diye düşünüyorum iyice iyice derinlere dalıyorum CAT birden error veriyorum bende düşünürdüm bu gözüm nasıl görüyor falan diye bir ara etimi yerdim bende hala yiyorum ama az yani kısacası normal bir şey bende ailemle bir şey paylaşamıyorum paylaşsam bile dikkate almıyorlar. Sonra yandan biri gelecek gibi oluyor duvarlar daralıyor lazer geliyor uyurken bana üstümden geciyor bende uyurken dua okurum yoksa illa ya +18 ya da başka korku veya başka bir şey görürüm.
Hocam (!) koymayı unuttunuz galiba? Cidden bu çok büyük bir sorun.

Psikoloğa gidin, bu olayın din ile ne alakası var onu düşünmeye çalışıyorum dua sizi kurtarmaz bir doktora danışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı