Herkesten ve her şeyden korkmak

Hayır hocam yaşadıklarımı anlattım önceki yaşadıklarımı bununda zamanla gectiğini söyledim zaten yazdığımda.

1629971110525.png

Böyleyimdir, bu aralar, sorgulamaya başladım, düşünüyorum ve görürüm kelimeleri şimdiki zamandır. Eğer böyleydim, önceden, sorgulamaya başlardım, düşünüyordum gibi kelimeler ise önceden yaşandığı anlama gelir. Siz kelimeleri başladım, düşünüyorum ve böyleyim falan deyince şimdi yaşıyormuşsunuz anlamına geliyor. Lütfen bir şey anlatırken kelimeleri doğru anlamda kullanalım. Yanlış anlamda kullanınca yanlış anlaşılabiliyor.

Eki Görüntüle 1148954

böyleyimdir, bu aralar, sorgulamaya başladım, düşünüyorum ve görürüm kelimeleri şimdiki zamandır. Eğer böyleydim, önceden, sorgulamaya başlardım, düşünüyordum gibi kelimeler ise önceden yaşandığı anlama gelir. Siz kelimeleri başladım, düşünüyorum ve böyleyim falan deyince şimdi yaşıyormuşsunuz anlamına geliyor. Lütfen bir şey anlatırken kelimeleri doğru anlamda kullanalım. Yanlış anlamda kullanınca yanlış anlaşılabiliyor.

Hocam böyleyimdirden kastım mesela Allah'ı sorguluyorum gözümü kolumu demek istedim diğerlerini demek istemedim ailemi dedim diğerleri ayrı.
Eki Görüntüle 1148954

böyleyimdir, bu aralar, sorgulamaya başladım, düşünüyorum ve görürüm kelimeleri şimdiki zamandır. Eğer böyleydim, önceden, sorgulamaya başlardım, düşünüyordum gibi kelimeler ise önceden yaşandığı anlama gelir. Siz kelimeleri başladım, düşünüyorum ve böyleyim falan deyince şimdi yaşıyormuşsunuz anlamına geliyor. Lütfen bir şey anlatırken kelimeleri doğru anlamda kullanalım. Yanlış anlamda kullanınca yanlış anlaşılabiliyor.

Ve düzenle yapamıyorum yanlış anlaşılmaya acık bir şey olduğu için düzenleme yapacakdım ama seceneği yok maalesef :/

1629971562709.png

Yeni konular

Geri
Yukarı