Hero XT alınır mı?

30-31k hocam önceliğim anakart ve sıvı soğutmanın düzgün olması.

Hocam Intel işlemci düşünür müsünüz acaba ekran kartı çok güzel ki Z590 anakart ile OC de yapabilirsiniz sistem Phantom 7T-11
İşlemci Intel i9 11900.
Anakart -ASUS TUF Gaming Z590 Plus
Ekran kartı Palit RTX 3080 Ti gamerock 12 GB
RAM g. Skills Ripjaws 1×16 bir tane daha ekleyip 32 GB yapın 3600MHz RAM istiyorsanız Corsair dominatör Platinium'u seçebilirsiniz 16 GB olur aslında oda yeterli ama bütçem varsa Ripjaws kaliteli bir RAM zaten OC ile MHz arttırılabilir
SSD Samsung 970 EVO Plus 1TB SSD
Corsair RM850W Gold PSU
Ben seçeneklerde pek iyi sıvı soğutma bulamadım eğer bütçeyi 32000TL'ye çıkarabilirseniz hava soğutucuyu seçip SilverStone PF360 ARGB Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alabilirsiniz eğer şimdi artmazsa bütçeniz RAM'den kısabilirsiniz veya SSD'den 2.nci bir SSD yuvası var ileride alabilirsiniz veya direk işlemci soğutucu dam Gammaxx 360 mm modelini seçin belli bir süre kafanız rahat olur fena değildir Intel işlemciler az çekidrekli ama oyun performansı Ryzen 9 5900Xden bazı oyunlarda yüksek Ryzen derseniz başka model araştırayım ama alınmaz değil benim gözümde.

Hocam Intel işlemci düşünür müsünüz acaba ekran kartı çok güzel ki Z590 anakart ile OC de yapabilirsiniz sistem Phantom 7T-11
İşlemci Intel i9 11900.
Anakart -ASUS TUF Gaming Z590 Plus.
Ekran kartı Palit RTX 3080 Ti gamerock 12 GB.
RAM g. Skills Ripjaws 1×16 bir tane daha ekleyip 32 GB yapın 3600MHz RAM istiyorsanız Corsair dominatör Platinium'u seçebilirsiniz 16 GB olur aslında oda yeterli ama bütçem varsa Ripjaws kaliteli bir RAM zaten OC ile MHz arttırılabilir.
SSD Samsung 970 EVO Plus 1TB SSD.
Corsair RM850W Gold PSU.
Ben seçeneklerde pek iyi sıvı soğutma bulamadım eğer bütçeyi 32000TL'ye çıkarabilirseniz hava soğutucuyu seçip SilverStone PF360 ARGB Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alabilirsiniz eğer şimdi artmazsa bütçeniz RAM'den kısabilirsiniz veya SSD'den 2.nci bir SSD yuvası var ileride alabilirsiniz veya direk işlemci soğutucu dam Gammaxx 360 mm modelini seçin belli bir süre kafanız rahat olur fena değildir Intel işlemciler az çekidrekli ama oyun performansı Ryzen 9 5900XDEN bazı oyunlarda yüksek Ryzen derseniz başka model araştırayım ama alınmaz değil benim gözümde.

Hocam o dediğiniz Intel modeline overclock yapılamıyor.
34K yapıyor hocam.

Geri
Yukarı