Steam Hesabı ne kadar eder?

mhtetik

Picopat
Daha fazla  
1200 dolar gözüküyor ama bir yabancıya satmak istersem ne kadar eder?

1700570071161.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de normal kişiler hesap satın almaz, hesap satmak yasak. Hesap satın alan kişiler genellikle hileci tayfa. Oyunlardan ban yiyip (örneğin csgo.) yeni hesap satın alıp orada da hile kullanıyorlar hesabı heba ediyorlar. Satılan hesap da çok kolay bir şekilde geri alınabiliyor. Lütfen artık her gün şu konulardan açmayın. Benim diğer hesabımda 20000 dolar yazıyor, ben bu fiyata koysam dünyanın en zengin insanı bile satın almaz. Hesap satma değerleri maksimum 25-30 TL. Kimsenin de oyun oynamak için hesap satın aldığını görmedim, o tarz kişiler varsa da içler acısı bir durum.

Steam'de normal kişiler hesap satın almaz, hesap satmak yasak. Hesap satın alan kişiler genellikle hileci tayfa. Oyunlardan ban yiyip (örneğin CS:GO.) Yeni hesap satın alıp orada da hile kullanıyorlar hesabı heba ediyorlar. Satılan hesap da çok kolay bir şekilde geri alınabiliyor. Lütfen artık her gün şu konulardan açmayın. Benim diğer hesabımda 20000 dolar yazıyor, ben bu fiyata koysam dünyanın en zengin insanı bile satın almaz. Hesap satma değerleri maksimum 25-30 TL. Kimsenin de oyun oynamak için hesap satın aldığını görmedim, o tarz kişiler varsa da içler acısı bir durum.

Katılıyorum her gün hesap ne kadar eder diyen kişi çok oluyor anlamadım satmayacağım diyor ama fiyatı öğrenim diyor bunu cidden anlamıyorum.

Steam'de normal kişiler hesap satın almaz, hesap satmak yasak. Hesap satın alan kişiler genellikle hileci tayfa. Oyunlardan ban yiyip (örneğin CS:GO.) Yeni hesap satın alıp orada da hile kullanıyorlar hesabı heba ediyorlar. Satılan hesap da çok kolay bir şekilde geri alınabiliyor. Lütfen artık her gün şu konulardan açmayın. Benim diğer hesabımda 20000 dolar yazıyor, ben bu fiyata koysam dünyanın en zengin insanı bile satın almaz. Hesap satma değerleri maksimum 25-30 TL. Kimsenin de oyun oynamak için hesap satın aldığını görmedim, o tarz kişiler varsa da içler acısı bir durum.

Anlatsan anlamazlar leblebi kafa bunlar.

Geri
Yukarı