Steam Hesabı ne kadar eder?

Hesabı biraz inceledim. Çok fazla oyun yok. Olan oyunlar da çok pahalı değil. Elden Ring,God of War, FIFA gibi oyunlar yok. Hesabın seviyesi de düşük. Eski bir hesap da değil. Çok para edeceğini düşünmüyorum. 100-200TL ye alan olursa kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

Anlatsan anlamazlar leblebi kafa bunlar.

İstersen küfür et ama leblebi kafalı deme.

Hesabı biraz inceledim. Çok fazla oyun yok. Olan oyunlar da çok pahalı değil. Elden Ring,God of War, FIFA gibi oyunlar yok. Hesabın seviyesi de düşük. Eski bir hesap da değil. Çok para edeceğini düşünmüyorum. 300-400TL ye alan olursa kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

Eski hesapların ne gibi bi' farkı var ?

Hesabı biraz inceledim. Çok fazla oyun yok. Olan oyunlar da çok pahalı değil. Elden Ring, God of War, FIFA gibi oyunlar yok. Hesabın seviyesi de düşük. Eski bir hesap da değil. Çok para edeceğini düşünmüyorum. 100-200TL'ye alan olursa kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

Pahalı olsun olmasın bence Steam hesabı satmak çok riskli o kadar para döküp dandik paralara gitti için bence satmak mantıksız.

İstersen küfür et ama leblebi kafalı deme.

Eski hesapların ne gibi bi' farkı var?

Eski hesaplarda digit denilen bir olay var örneğin. 1'den 4'e kadar olan digit hesap değeri çok fazladır bulunmaz nimet gibidir bu hesaplarda genellikle 2003 kayıtlı olur 10-12 Eylül arasıdır çoğu ve piyasada satılan hali hiç bulunmaz gibi bir şey. 5 ve 6 orta dereceye girer internet piyasasında ortalama bom boş bir halini 800-1500TL'ye bulabilirsin (belki daha ucuz) 6'dan yukarısı da ucuz onlarda genellikle şu anki hesaplar ve 2003'ten geri olanlar ek olarak bu 2003-2004 hesaplarda 5 ve 10 year veteran coin mevzusu var Steam tarafından verilen bunlarda bayağı bir değer katıyor hesaba ve CS de mesela faktör denilen olayı müfettiş olma oranını çok fazla arttırır bu eskilik ama bu hesaplarında bir garantisi yok aldığın hesabın ilk mailin içindeki CD key gerekir o yoksada bir süre sonra patlayabilir hesap elinde kalabilir Steam şüphelenip kapatabilir ama bu bir tahmini süreç tabi benim kuzen 2004 kayıtlı hesap kullanmakta hesabı alalı 7-8 yıl oldu hala bir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı