Steam Hesabı ne kadar eder?

Hocam siz boş verin Steam hesabınızı satma işini hiç gerek yok kalsın köşede çünkü değerini verecek insan bulamazsınız benim hesabım 9000 dolar ama şuraya koysam ona bile diyecekler 100 TL veririm falan gibi laflar en iyisi boş verin hesabınız size kalsın.

Hesaplarken yaptığın hata şu sen şimdi bu hesabını satacaksın tamam eyvallah da içerisinde rdr2 harici herkese hitap edecek bir oyun yok gibi, dolayısıyla senin aldığın fakat alıcısının hoşuna gitmeyecek oyunlara para vermek istemeyecektir alıcı.

Dostum piyasayı bilmiyorsun yorum yapıyorsun, en kötü 100-200 TL demiş bir de :D

1.'si bu hesapların güvenleri tartışılır çünkü Steam'e başvursan hesabım çalındı diye adamlar hesabı geri veriyor zaten.
2. Mena'ya geçildikten sonra hesap değeri adamakıllı artmaz, artsa bile çok adamakıllı fiyat artmaz. Hesapta RDR dışı oyun yok.
Adam akıllı bir sitede satarsan geri alınma riski olmuyor. Bu düzey bir hesabı 1000 liraya sattım. Ne boş adamsın

Adamakıllı bir sitede satarsan geri alınma riski olmuyor. Bu düzey bir hesabı 1000 liraya sattım. Ne boş adamsın

Dostum bu piyasayı bilmediğine yemin bile ederim. Alan adam birincisi piyasayı bilmeyen biriymiş iyi para kaldırmışsın, senin hangi siteden sattığın önemli değil. Sen hesabı sattın ya. Adam Steam'e desin hesabım çalındı diye, istersen Steam'e kanıtla hesabı satın aldığını yine de Steam hesabı elinden alır sahibine verir, çünkü Steam'de hesap ticareti yasak. O sitelerin yaptığı da yasal değil hesap alımına izin veriyorlar Steam için.

Geri
Yukarı