Steam Hesabı ne kadar eder?

Dostum bu piyasayı bilmediğine yemin bile ederim. Alan adam birincisi piyasayı bilmeyen biriymiş iyi para kaldırmışsın, senin hangi siteden sattığın önemli değil. Sen hesabı sattın ya. Adam Steam'e desin hesabım çalındı diye, istersen Steam'e kanıtla hesabı satın aldığını yine de Steam hesabı elinden alır sahibine verir, çünkü Steam'de hesap ticareti yasak. O sitelerin yaptığı da yasal değil hesap alımına izin veriyorlar Steam için.
Cok bilmislik yapma. Gamer*markt adlı sitede satis yaptigin zaman tüm bilgilerini alıyorlar. Tc dahil. Eğer sattığın hesabı geri almaya kalkarsan dava ediliyorsun. Arkadasım dava edildi, hesabı geri verdigi icin dava düştü.

Cok bilmislik yapma. Gamer*markt adlı sitede satis yaptigin zaman tüm bilgilerini alıyorlar. T.C. Dahil. Eğer sattığın hesabı geri almaya kalkarsan dava ediliyorsun. Arkadasım dava edildi, hesabı geri verdigi icin dava düştü.

Dostum, karşında piyasayı bilmeyen biri yok merak etme, bu piyasanın içinde çok bulundum. 1.'si Steam'de hesap ticareti yasak, yani o adamlar satışa izin veriyor ama normalde onların yaptığı da yasal değil. Steam kurallarına bakabilirsin.

Milletimizde ki bu çakallık olayına da çok hastayım bir anda kur güncellemesi oldu herkes kendini warren buffet zannetmeye başladı.
Aklıma, Epic Games'deki beleş oyunları birkaç ay toplayıp hesabı yüzlerce liraya satabileceğini sanan kişiler geldi.

Bu hafta epey "Hesabım ne kadar eder?" konusu göreceğiz.

Üstelik SteamDB kur değişimi sonrası iyi çalışmıyor çünkü lowest price hesaplaması bozuldu. Dün ile bugün gösterdiği rakamlar farklı.
1700663999874.png

1700664023922.png

Aklıma, Epic Games'deki beleş oyunları birkaç ay toplayıp hesabı yüzlerce liraya satabileceğini sanan kişiler geldi. Bu hafta epey "Hesabım ne kadar eder?" konusu göreceğiz.

Üstelik SteamDB kur değişimi sonrası pek iyi çalışmıyor. Dün ile bugün gösterdiği rakamlar farklı.
Eki Görüntüle 2026480
Eki Görüntüle 2026481

İşte, kendilerince fırsattan yararlanmaya çalışıyorlar.

Max 200, Steam hesabı alanlar genelde hile yapıp oyundan ban yiyen kesim oluyor, tekrar hesap alıp hileye devam ediyorlar. Ayrıca satış yasak onu geçtim satılan hesabın geri alınabilmesi çok kolay. Steam hesabını Max 200'e satarsın, tabii alıcı bulursan. Oyun oynamak için Steam hesabı alan yok. :)
Adamın istediği 3 oyun var belki hesapta, diğerlerini istemiyor, bunun için hesap alıp hem tespitinde hesabın kapanması hem kolayca geri alınmasını göze almaz kimse.

Geri
Yukarı