Steam Hesabım çalındı fakat Steam destek kanıtları kabul etmiyor

GTX 970

Decapat
Discord'dan gelen bir tane programı indirmiştim o da sanırım keyloggerdı. Sonrasında Steam hesabıma erişemez oldum. Desteğe yazdım fakat hesabınıza yüklediğiniz cüzdan kodu, JPG formatında atın diyor. Ben hesabıma hiç cüzdan kodu yüklemedim aldığım oyunları direkt kartım ile aldım. Ve en son kartım ekli değildi. Hesabı 2018 yılında satın almıştım ilk mailini hatırlamıyorum. Ve Steam desteğe fatura adreslerimi ve satın alım yaptığıma dair ekran görüntüleri gönderiyorum fakat kabul etmiyor. CD key diyorlar, ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabı 2018 yılında satın almıştım ilk mailini hatırlamıyorum.

Satın aldığınız hesap içinde 10 yıllık/5 yıllık CS:GO tecrübe jetonu olan, 2003-2005 oluşturma tarihli hesaplardan mı? O hesaplardan ise içinde hesabın oluşturulduğu tarihlerde aktifleştirilen Half-Life Platinum Pack vs. gibi bir CD anahtarı oluyor. Hesabın asıl sahiplik kanıtı olarak onu istemeleri normal.

Mailini ve hesabını çalabilen bir kişi de aynı bilgilere erişebiliyor, bir geçerliliği yok bu yüzden. İlk maili atacaksın.

Yine benzer bir olay yaşamıştım. Tüm Steam hesabımda kullandığım maillerimin listesini atmıştım vermişlerdi şimdi kullandığım kartımın son 4 hanesini vs. veriyorum sonrasında CD key istiyorlar.

Satın aldığınız hesap içinde 10 yıllık/5 yıllık CS:GO tecrübe jetonu olan, 2003-2005 oluşturma tarihli hesaplardan mı? O hesaplardan ise içinde hesabın oluşturulduğu tarihlerde aktifleştirilen Half-Life Platinum pack vs. gibi bir CD anahtarı oluyor. Hesabın asıl sahiplik kanıtı olarak onu istemeleri normal.

Öyle bir hesap değil hocam genel kullandığım bir hesaptı CS Prime vs. vardı. Pahalı oyunlar.

Yine benzer bir olay yaşamıştım. Tüm Steam hesabımda kullandığım maillerimin listesini atmıştım vermişlerdi şimdi kullandığım kartımın son 4 hanesini vs. veriyorum sonrasında CD key istiyorlar.

Öyle bir hesap değil hocam genel kullandığım bir hesaptı CS Prime vs. vardı. Pahalı oyunlar.
Satın alım yaptığınız karttaki dekontu atın. Belki yardımcı olurlar.

Geri
Yukarı