Steam Hesabım çalındı

kilincahmetbugra

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1.5 saat önce hesabım çalındı virüsten dolayı. Steam desteğe anında yazdım hala bekliyorum. Elimde bir sürü fatura var, kredi kartı numarası var, sizce ne kadar sürede geri dönerler? Alabilir miyim hesabı? Benim için çok değerli.

Yaklaşık 1.5 saat önce hesabım çalındı virüsten dolayı. Steam desteğe anında yazdım hala bekliyorum. Elimde bir sürü fatura var, kredi kartı numarası var, sizce ne kadar sürede geri dönerler? Alabilir miyim hesabı? Benim için çok değerli.
Fatura varsa aldın hesabı eğer birşeyleri satmazsa doğrulama varsa sıkıntı yok satarsa gg.

Geri alırsın sıkıntı olacağını düşünmüyorum, eski şifrelerini ve kullanıcı adlarınıda destekle paylaşsan iyi olur.

Hesabınızda kredi kart kayıtlıysa internet kullanımına kapatmanızda fayda var. Ardından Steam Support yazarsanız size 24 saat içerisinde dönüş yapacaklardır.

Alırsın kolayca, ben de sanırsam internet kafede çaldırdım hesabı hala anlamış değilim. Steam'e yazdım kartın son 4 hanesini falan istiyorlar.

Geri
Yukarı