Çözüldü Steam hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetCan2

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün fake bir siteye giriş yaptığım için hesabım çalındı ve üstelik guard kodu da açıktı.
E-mailime gelen mesajla hesabı kitledim ve Steam'e mesaj attım.
Attığım mesajda hesaba girilen ilk e-posta ve teli yazdım kartın son 4 hanesini de yazdım fakat CD Key kodum yok daha önceden gelen mailleri silmiştim.
Hesabımı geri alabilecek miyim? Steam bana döner mi?
Dönerse ne zaman döner kendimi çok kötü hissediyorum.

Screenshot_2019-09-28-22-38-52-246_com.google.android.gm.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sakin ol, kendini hırpalayınca eline bir şey geçmez dostum. Steam'e ulaştıysanız er ya da geç mutlaka dönüş yaparlar. Görünüşe bakılırsa verdiğiniz bilgiler gayet yeterli. Hesabınızı geri alabilirsiniz diye düşünüyorum. Sadece sabırlı olman lazım.

Öncelikle geçmiş olsun, yaklaşık 2 ay önce benim de başıma geldi neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.. Benim hesabımı çalan Rusya Ip biriydi Steam iletişime geçtim ertesi gün hesabımı geri verdi, hesabım da Cs go oynamak istemiş fakat hesap kitlendiği için valve sunucularına bağlanamamış çok şükür ama Pubg oynamış ve hile açmış, Pubg hesabımın çalındığını ispat ettim ve beni banlamadılar, çok şükür ki ucuz atlattım, burada korkman gereken hesabı geri alman değil, herhangi bir oyundan sebep Vac Ban yemek.. Hesabını kitlemişssin zaten bu güzel Valve sunucularına bağlanamaz, Pubg girdi ise hesabının çalındığını ispat etmen lazım, ispat edersen 1 kereliğine af ediyorlar...

Son düzenleme:
Evet bunu hesabı ele geçirmek değil, hile yapmak için yapıyorlar. Bi arkadaşımın hesabına da yaptılar ve bütün arkadaşlarını silip cs de wall hack açtılar.. Sonra alıyosun hesabı da ban yememek için dua etmek gerekiyor.

Içinde değerli item yoksa sıkıntı etme. En fazla 2 gün içerisinde geri alacaksın. Ama bazı oyunlardan ban yiyebilirsin. Bunlar bazen hesabı çalıp oyunlarında hile açabiliyorlar. Neden bilmiyorum fantezi herhalde. Bizim arkadaşta PUBG aldığı gün hesabı kaptırdı. Hesabi geri aldığında 1saat oynamayla ban yemişti. O ban olayına yapılabilecek bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Içinde değerli item yoksa sıkıntı etme. En fazla 2 gün içerisinde geri alacaksın. Ama bazı oyunlardan ban yiyebilirsin. Bunlar bazen hesabı çalıp oyunlarında hile açabiliyorlar. Neden bilmiyorum fantezi herhalde. Bizim arkadaşta PUBG aldığı gün hesabı kaptırdı. Hesabi geri aldığında 1saat oynamayla ban yemişti. O ban olayına yapılabilecek bir şey yok.

PUBG hesabının çalındığını ispat edersen 1 kereliğine affediyorlar.

Öncelikle geçmiş olsun, yaklaşık 2 ay önce benim de başıma geldi neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.. Benim hesabımı çalan Rusya Ip biriydi Steam iletişime geçtim ertesi gün hesabımı geri verdi, hesabım da Cs go oynamak istemiş fakat hesap kitlendiği için valve sunucularına bağlanamamış çok şükür ama Pubg oynamış ve hile açmış, Pubg hesabımın çalındığını ispat ettim ve beni banlamadılar, çok şükür ki ucuz atlattım, burada korkman gereken hesabı geri alman değil, herhangi bir oyundan sebep Vac Ban yemek.. Hesabını kitlemişssin zaten bu güzel Valve sunucularına bağlanamaz, Pubg girdi ise hesabının çalındığını ispat etmen lazım, ispat edersen 1 kereliğine af ediyorlar...
Keşke sadece cs ve pubg olsa hesapta, sanki bütün birikimimi kaybetmiş bomboş bir insan gibi hissediyorum umarım çok geçmeden hesaba ulaşabilirim.

Son düzenleme:
Keşke sadece cs ve pubg olsa hesapta, sanki bütün birikimimi kaybetmiş bomboş bir insan gibi hissediyorum umarım çok geçmeden hesaba ulaşabilirim.
Dert etmeyin. Ulaşıcaksınız. Benim arkadaşım hiçbir bilgiyi bilmemesine rağmen 1 günde geri aldı. Sadece Steam guardı vardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı