Steam Hesabım kaç TL eder?

furkan6128

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam hesabımı satmayı düşünüyorum kaç TL'den satabilirim? Steam gizlilik ayarını açmama rağmen profilden kütüphanemdeki oyunlar gözükmediğim için buraya yazacağım.
-Witcher 3+2DLC
-7 daha to die.
-Ark survivor Evolved.
-ASTRONEER
-Arma 3
-Battlefield 1
-Detroit Become Human.
-GTA 5
-The Forest.
-Hearts of Iron 4
-Witch It.
-Mini ninjas.

Steam hesabımı satmayı düşünüyorum kaç TL'den satabilirim? Steam gizlilik ayarını açmama rağmen profilden kütüphanemdeki oyunlar gözükmediğim için buraya yazacağım.
-Witcher 3+2DLC
-7 daha to die.
-Ark survivor Evolved.
-ASTRONEER
-Arma 3
-Battlefield 1
-Detroit Become Human.
-GTA 5
-The Forest.
-Hearts of Iron 4
-Witch It.
-Mini ninjas.
100-200 diye düşünüyorum.

Sadece bunlar ise düşündüğünüzden daha az eder. 100 TL'yi biraz geçer.

Taş çatlasa 100-150 diye düşünüyorum.

-Witcher 3+2DLC
-7 daha to die.
-Ark survivor Evolved.
-ASTRONEER
-Arma 3
-Battlefield 1
-Detroit Become Human.
-GTA 5
-The Forest.
-Hearts of Iron 4
-Witch It.
-Mini ninjas.
Steam hesabının envanterini ve diğer önemli şeyleri görmeden oyunlar üzerinden nasıl bir fiyat çıkarabiliriz? Steam hesabınızın linkini atar mısınız?

Artık "Steam hesabım ne kadar eder?" Konuları için hazır metin hazırladım kopyala yapıştır yapacağım.

1- Steam hesaplarının belirli bir piyasası yoktur çünkü hesap satışı yasaktır.
2- Steam'e kaç para yatırdığınızı Steam destek sayfasından görebilir, diğer şeyleri de katarak (Level, yıl, Online oyunların durumu) kendince değer biçebilirsin. Bunu biz profile bakıp anlayıp değer söyleyemeyiz.
3- 3. parti siteler asla doğru değerleri göstermez.
4- Hesabınız istediğiniz kadar yüklü ve dolu olsun 10.000TL'lik hesap iş satışa geldiği zaman 1000TL eder. Çünkü satıcı hesabını bir hafta sonra kafasına eserse tek mail ile geri alabilir. Bu da kimsenin bir Steam hesabına yüklü meblağ para vermeyeceği anlamına gelir.

Dostum bunun için bi site var zaten oraya sorabilirsiniz

Dostum bunun için bi site var zaten oraya sorabilirsiniz

SteamDB o kadar da doğru değil sanırsam. Bence alıcı gözüyle bakmak mantıklı.

Geri
Yukarı