Steam Hesabımda birileri bir şeyler yazıyor

ArthurFlixy

Hectopat
1711788596046.png

Bir ara bir adam aynı şekilde bana yazmıştı. İyi anıma denk geldi yardım ettim, sonra bu akşam bir arkadaşım Discord'dan böyle bir şey attı. Ben o sıra uyuyordum ve çoğu şey için geciktim. Çoğu arkadaşımı engellemiş (arada YouTuber'lar filan da vardı) hem arkadaşlarımdan hem de hesabımdan oldum. Şu anda hesabıma girdim parolamı falan değiştirdim. Başka yapacağım bir şeyler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkten olmuş geçmiş olsun bir antivirüs indir onunla bir güzel tara istersen mrt de kullanabilirsin Windows r bas mrt yaz tam tara biraz uzun sürer.

Hem sadece Steam değil başka hesaplarınada girmiş olabilirler sen ne olur olmaz tüm hesapların şifrelerini değiştir telefondan değiştir bence çünkü bilgisayarda keylogger olabilir.

Eki Görüntüle 2154221

Bir ara bir adam aynı şekilde bana yazmıştı. İyi anıma denk geldi yardım ettim, sonra bu akşam bir arkadaşım Discord'dan böyle bir şey attı. Ben o sıra uyuyordum ve çoğu şey için geciktim. Çoğu arkadaşımı engellemiş (arada YouTuber'lar filan da vardı) hem arkadaşlarımdan hem de hesabımdan oldum. Şu anda hesabıma girdim parolamı falan değiştirdim. Başka yapacağım bir şeyler var mı?

2 aşamalı doğrulamayı aktive edin sadece şifre değiştirmekle yetinmeyin.

Geri
Yukarı