Steam Hesabını 2 farklı bilgisayarda kullanma

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Son gelen zamlardan sonra arkadaşımda olan Steam hesabında GTA 5 var. Ben de kendi PC'mden aynı hesaba bağlasam ve onun bilgisayarından GTA 5'i yedeklesem, kendi bilgisayarımda yedeği geri yükleme yapıp kullanabilir miyim? Yanı mesela o oyundayken beni falan atar mı? Sadece ofline oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapmaya calistigini anlamadim. Ama arkadasinin hesabini kendi pc de acip, onun hesabinda offline oynayabilirsin. Eger ikiniz ayni anda online olrsaniz, ilk giren oyundan atilir.
Ve bide oyunu oynayabilmek icin arkadasin social club hesabini da almalisin.

Onun hesabına girip offline moda geçip oynarsanız sıkıntı olmaz. Onu da oyundan atmaz sizi de. Aile Paylaşımı yapacağız derseniz aynı anda bir kişi oynar. Ana hesaba bağlı kişi offline geçip oynarsa olur anca.

Onun hesabına girip offline moda geçip oynarsanız sıkıntı olmaz. Onu da oyundan atmaz sizi de. Aile Paylaşımı yapacağız derseniz aynı anda bir kişi oynar. Ana hesaba bağlı kişi offline geçip oynarsa olur anca.
Knk selam konuyla alaksız olucak ama biraz once bakiyordum bir konuya. bir arkadaş xboxda game pass ultimate açsak hem konsolda hem de xboxda oynayabiltmiyiz demiş sende game pass for pc alsan yeterli olacaktır demişşsin. Ben de yeni bir xbox konsol aldım ve eski hesabımda pc game pass vardı o hesabı konsolda açınca hiç bir game pass üyeliği istemeden direk olarak oyunları oynayabiliyorum kısacası pc game pass konsolda da çalışıyor mu yoksa vaşka birşey mi var

Üyeliğim bilgisayar için olarak gösteriliyor ama konsoldan da oynanıyor nasıl oluyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-15-22-37-52-049_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-15-22-37-52-049_com.android.chrome.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20230815_223635.jpg
    IMG_20230815_223635.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 27
Knk selam konuyla alaksız olucak ama biraz once bakiyordum bir konuya. bir arkadaş xboxda game pass ultimate açsak hem konsolda hem de xboxda oynayabiltmiyiz demiş sende game pass for pc alsan yeterli olacaktır demişşsin. Ben de yeni bir xbox konsol aldım ve eski hesabımda pc game pass vardı o hesabı konsolda açınca hiç bir game pass üyeliği istemeden direk olarak oyunları oynayabiliyorum kısacası pc game pass konsolda da çalışıyor mu yoksa vaşka birşey mi var

Üyeliğim bilgisayar için olarak gösteriliyor ama konsoldan da oynanıyor nasıl oluyor
Hangi konu olduğunu hatırlamıyorum ancak PC Game Pass'in konsolda çalışmaması lazım. Konu linkini atabilir misiniz? Belki Xbox'ı yeni aldığınız için kampanyalı geliyordur. 1 aylık falan Game Pass'li olabilir.

Hangi konu olduğunu hatırlamıyorum ancak PC Game Pass'in konsolda çalışmaması lazım. Konu linkini atabilir misiniz? Belki Xbox'ı yeni aldığınız için kampanyalı geliyordur. 1 aylık falan Game Pass'li olabilir.

ultimate pakette ikisi'de var (PC,Xbox).

Yeni konular

Geri
Yukarı